درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
درگاه الکترونیکی شهرداری منطقه 15 شهرداری اصفهان
farakhanmozayedemonaghese
samanehmajazihamrah
mofidnazaramar
تازه ترین خبر ها

شهردار منطقه 15 از احداث پل بتني بر روي كانال مقداد اول و اصلاح هندسي خيابانهاي جي شرقي و مالك اشتر با اعتباري بالغ بر 5 ميليارد ريال خبر داد.

بازديد ميداني دكتر اميري شهردار به همراه مديران ستادهاي ؛ معاونت شهرسازي، ترافيك، سازمان طراحي و بازرسي شهرداري اصفهان از پروژه هاي عمراني پيش بيني شده در بودجه سال 97

بازديد ميداني مهندس اميري شهردار منطقه 15 به همراه جمعي از معاونين و مسئولين از روند اجرايي چندين پروژه عمراني در سطح منطقه

برگزاري جلسه شوراي معاونين با حضور دكتر نوروزي شهردار اصفهان، مهندس اميري شهردار منطقه 15، حجت الاسلام والمسلمين رباني امام جمعه خوراسگان، نائب رئيس و اعضاء شوراي اسلامي شهر، جمعي از مديران، معاونين و مسئولين درخصوص مسائل و مشكلات منطقه 15

ه گزارش روابط عمومي منطقه 15 شهرداري اصفهان؛ 🔸مهندس اميري از پيشرفت 30 درصدي و روند اجرايي فاز 3 فضاي سبز بوستان سروستان خبر داد و اظهار داشت: در راستاي كاهش هزينه هاي مالي و بنا به ضرورت دقت و افزايش سرعت در انجام كارها در كمترين زمان ممكن و به صورت اماني، عمليات فاز 3 فضاي سبز اين بوستان در حال انجام مي باشد.

به گزارش روابط عمومي منطقه 15 شهرداري اصفهان؛ مهندس اميري با اعلام اين خبر گفت: اين پل به منظور تسهيل تردد شهروندان به هنگام عبور از پل هاي عابر پياده طراحي و در حال احداث مي باشد و ابعاد مكان يابي، هندسي، فرهنگي و قانوني در آن مدنظر قرار گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومي منطقه 15 شهرداري اصفهان؛ اولين جلسه ستاد استقبال از ميهمانان نوروزي با حضور مهندس اميري شهردار و جمعي از معاونين و مسئولين برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي منطقه 15 شهرداري اصفهان؛ جلسه اي با حضور مهندس اميري شهردار، دكتر آذين رئيس دانشگاه آزاد اسلامي، جمعي از معاونين و مسئولين شهرداري و دانشگاه آزاد خوراسگان در خصوص زمينه‌هاي همكاري و تعامل بين شهرداري و دانشگاه برگزار و بحث و تبادل نظر گرديد.

به گزارش روابط عمومي منطقه 15 شهرداري اصفهان؛ برگزاري گردهمايي روحانيون و ائمه جماعات منطقه 15 با حضور مهندس اميري شهردار،آيت الله طباطبائي نژاد امام جمعه و نماينده ولي فقيه در استان، حجت الاسلام و المسلمين رباني امام جمعه خوراسگان، مهندس رضواني فرماندار اصفهان به همراه جمعي از مديران و مسئولان شهري در تالار شهروند برگزار گرديد.

همزمان با هفته وحدت، ظهر امروز جلسه وحدت و همدلي ادارات به ميزباني شهرداري با حضور مهندس اميري شهردار، حجت الاسلام و المسلمين رباني امام جمعه خوراسگان، جمعي از مديران ادارات و معاونين و مسئولين منطقه در سالن اجتماعات شهرداري برگزارگرديد.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
... ادامهخدمات الكترونيكي شهرداري اصفهان
تعداد بازدیدکنندگان امروز 6 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 76032 تعداد کاربران بر خط 28 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.
ارتباط با مسئولین پرتال