سال 94
ENGLISH نقشه سایت عضویت و ورود اعضا صفحه اصلی
1396/04/28 09:17

برگزاري جنگ هاي شبانه در پارك طبيعي ناژوان
برگزاري جنگ هاي شبانه در پارك طبيعي ناژوان
مدير ويژه برنامه هاي شهري سازمان فرهنگي تفريحي شهرداري اصفهان گفت: هر جمعه از نماز مغرب و عشاء جنگ هاي متنوع و شاد در پارك طبيعي ناژوان برگزار مي شود.

سيد ابراهيم حسيني در گفتگو با خبرنگار ايمنا به ويژه برنامه هاي تابستاني سازمان فرهنگي تفريحي شهرداري اصفهان اشاره و اظهاركرد: جشنواره تابستاني سازمان فرهنگي، تفريحي شهرداري اصفهان براي پر كردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در نظر گرفته شده است.

وي افزود: سازمان فرهنگي، تفريحي شهرداري اصفهان تلاش مي كند در فصل تابستان براي پركردن بخشي از اوقات فراغت شهروندان برنامه هاي متنوعي را در شهر برنامه ريزي و اجرا كند.

مدير ويژه برنامه هاي شهري سازمان فرهنگي تفريحي شهرداري اصفهان به نمايش كمدي «وليمه» اشاره كرد و گفت: اين برنامه هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء در مجموعه باغ نور اجرا مي شود و تا 20 مردادماه ادامه دارد.

وي ادامه داد: هر جمعه از نماز مغرب و عشاء جنگ هاي متنوع و شادي را در پارك طبيعي ناژوان برنامه ريزي كرده ايم كه تا پايان شهريور ماه اجرا مي شود.

حسيني يادآور شد: برنامه ديگر كه بيشتر جنس مسابقه اي و هيجاني دارد و خانواده محور است، جشنواره «همبازي همشهري 3 » است كه در پارك ميرزا كوچك خان جنگلي تا پايان شهريورماه امسال هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار مي شود و مسابقه هاي فردي و گروهي در آن رقم مي خورد.

اطلاعيه 1 معرفي معاونت 1
سازمانهاي وابسته 1 ساختارتشكيلاتي 1
آمارو اطلاعات 1 هدف وماموريت 1
برنامه ها و همايش ها 1 منشوراخلاقي شهرداري اصفهان وسازمانهاي وابسته  1
ارتباط با ما 1 منشوراخلاقي شهرداري اصفهان  وسازمانهاي وابسته ويژه ارباب رجوع  1
فعالیت های انجام شده در سال 1388 1   معرفی مجموعه 1
فعالیت های انجام شده در سال 1389 1   اهداف  و استراتژی ها 1
دبیر خانه بنیاد فرهنگی صبح قریب 1   برنامه ها و شاخص ها 1
  دبيرخانه ورزش پهلواني و زورخانه اي 1
 
 
  کمیته فرهنگ شهروندی 1
 
 
 
  دبیرخانه شهر اسلامی 1