سال 94
ENGLISH نقشه سایت عضویت و ورود اعضا صفحه اصلی
1396/09/16 10:06

/img/NoImage.jpg
امور ورزش شهر به وسيله مردم اداره مي شود
مديرعامل سابق سازمان ورزش شهرداري اصفهان گفت: كارهاي مردم را بايد بوسيله خود مردم انجام داد و اين افتخار بنده بوده كه در اين دوره ملي پوشان و فدراسيون هاي مختلف در امور ورزش شهرداري سهم داشته اند.
علي قاسمي در جلسه تكريم و معارفه معاون و رئيس سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري اصفهان اظهار كرد: اميدواريم در مديريت جديد شهري كه شيشه اي نيز عنوان شده اقدامات موثري رخ دهد.

وي افزود: از اين رو امروز به منظور شفافيت گزارش عملكرد خود را خدمت دوستان عرضه مي كنم تا مشخص شود عملكرد ما مثبت بوده است يا خير؟

 مديرعامل سابق سازمان ورزش شهرداري اصفهان تصريح كرد: مردم بايد بدانند فردي كه در مسندي مشغول به كار بوده چه فعاليت هايي داشته است.

قاسمي ادامه داد: ابتدا از تمامي افرادي كه سازمان ورزش شهرداري اصفهان را همراهي كرده اند اعم از معاونان، مديران ستادي، مديران مناطق شهري تشكر مي كنم زيرا اين افراد در اين عرصه نقش مهمي داشته اند.

وي با بيان اينكه در دوره مديريتي گذشته سعي شده امور با همفكري سپري شود گفت: از اين رو تمامي فعاليت هاي ورزشي شهرداري با هماهنگي هاي لازم ميان خبرگان اين حوزه صورت گرفته است.

وي با اشاره به اينكه بسياري از امور ورزش شهرداري به دست مردم انجام مي شود بيان كرد: امروزه افرادي كه در حوزه فرهنگ شهرداري فعاليت دارند بسيارند. اين افراد بدون اينكه از حقوقي برخوردار باشند فعاليت هاي ورزشي را به صورت مردمي مي گردانند.

مديرعامل سابق سازمان ورزش شهرداري اصفهان با اشاره به نظام ورزش شهرداري كه در دوره قبلي ابلاغ شده است گفت: كارهاي مردم را بايد بوسيله خود مردم انجام داد و اين افتخار بنده بوده كه ملي پوشان و فدراسيون هاي مختلف در امور ورزش شهرداري سهم داشتند اما بنده تا به امروز شرمنده اوضاع ورزش در محلات شهر اصفهان هستم.

قاسمي تصريح كرد: تلاش ما اين بوده تا به مردم خدمتگزاري كنيم و تا به امروز هر تصميمي گرفته شده مبني بر مصوبات شوراي عالي سازمان، هييت مديره و شوراي معاونين بوده است و هيچ چيزي به ما ديكته نشده است.

وي اضافه كرد: البته برخي هم در اين ميان همكاريهاي لازم را نداشتند.

مديرعامل سابق سازمان ورزش شهرداري اصفهان با اشاره به دوشنبه هاي با خانواده گفت: اين طرح خوبي بود و از مشاركت هاي خوبي بهره مند شد و اميد است اين طرح هاي موفق در دوره هاي جديد مديريتي نيز ادامه داشته باشد.

قاسمي با اشاره به مديريت هاي صحيح در سازمان ها گفت: در صورتي كه مديريتي در سازمانها به صورت صحيح عملي نشود بايد در سراي آخرت خودمان جوابگو باشيم، مديريت هاي جهادي ما به اندازه 10 دقيقه تلاش هاي شهيد حججي ها نمي شود بنابراين نبايد به اقدامات خود مغرور شويم.

اطلاعيه 1 معرفي معاونت 1
سازمانهاي وابسته 1 ساختارتشكيلاتي 1
آمارو اطلاعات 1 هدف وماموريت 1
برنامه ها و همايش ها 1 منشوراخلاقي شهرداري اصفهان وسازمانهاي وابسته  1
ارتباط با ما 1 منشوراخلاقي شهرداري اصفهان  وسازمانهاي وابسته ويژه ارباب رجوع  1
فعالیت های انجام شده در سال 1388 1   معرفی مجموعه 1
فعالیت های انجام شده در سال 1389 1   اهداف  و استراتژی ها 1
دبیر خانه بنیاد فرهنگی صبح قریب 1   برنامه ها و شاخص ها 1
  دبيرخانه ورزش پهلواني و زورخانه اي 1
 
 
  کمیته فرهنگ شهروندی 1
 
 
 
  دبیرخانه شهر اسلامی 1