سال 94
ENGLISH نقشه سایت عضویت و ورود اعضا صفحه اصلی
1396/09/16 10:13

/img/NoImage.jpg
ويژه برنامه ميلاد پيامبر اكرم (ص) در پارك جنگلي ناژوان برگزار مي شود
مشاور شهردار اصفهان در امور هيئت هاي مذهبي و مساجد گفت: شهرداري اصفهان همزمان با سالروز ميلاد پيامبر اكرم اقدام به برگزاري ويژه برنامه اي به همين مناسبت در پارك جنگلي ناژوان كرده است.
سيد عليرضا خاتون آبادي ضمن عرض تبريك ميلاد پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار كرد: با توجه به اينكه شهر اصفهان دارالمومنين نام گرفته، همواره مردم اصفهان برنامه هاي متنوعي را به مناسبت هاي مختلف برگزار كرده اند.

وي ادامه داد: تا به حال نزديك به 15 دعوت نامه از هيئت ها و كانونهاي فرهنگي و هنري مساجد مختلف به شهرداري اصفهان ارسال شده كه نشانگر اين مطلب است كه شهروندان ما هميشه طبق ارادتي كه به اهل بيت (ع) دارند، خودجوش و مردمي، برنامه هاي شاد و مفرحي را متناسب با اعياد برگزار مي كنند.

مشاور شهردار اصفهان در امور هيئت هاي مذهبي و مساجد عنوان كرد: شهرداري اصفهان هم در كليه فرهنگسراها و مجموعه هاي فرهنگي خود برنامه هايي را متناسب با اين اعياد در نظر گرفته است و يك برنامه نيز به طور ويژه در بعدازظهر روزچهارشنبه 15 آذرماه سال جاري همزمان با ميلاد پيامبر اكرم(ص) در پارك جنگلي ناژوان تدارك ديده شده كه اميدواريم شهروندان از آن استقبال كنند.

وي با بيان اينكه در شهر فضاي جذاب و مفرحي به مناسبت ميلاد پيامبراكرم (ص) ايجاد شده است، افزود: چه خوب است كه شهروندان از اين فضا در ديد و بازديدهاي خود به نحو احسن استفاده كرده، در اين ايام به سراي سالمندان و آسايشگاه جانبازان نيز سري بزنند و اين عيد را به آنها نيز تبريك بگويند.

خاتون آبادي با تاكيد بر اينكه در اين ايام بايد به دنبال شادي افزون تري باشيم، خاطرنشان كرد: در همين راستا به نيابت از شهردار اصفهان اين اعياد را به همه زوج هاي جواني كه در اين ايام، اولين روزهاي دوران تأهل خود را طي مي كنند، تبريك مي گوييم و اميدواريم ساليان سال در كنار هم روزهاي خوبي را بگذرانند. 

اطلاعيه 1 معرفي معاونت 1
سازمانهاي وابسته 1 ساختارتشكيلاتي 1
آمارو اطلاعات 1 هدف وماموريت 1
برنامه ها و همايش ها 1 منشوراخلاقي شهرداري اصفهان وسازمانهاي وابسته  1
ارتباط با ما 1 منشوراخلاقي شهرداري اصفهان  وسازمانهاي وابسته ويژه ارباب رجوع  1
فعالیت های انجام شده در سال 1388 1   معرفی مجموعه 1
فعالیت های انجام شده در سال 1389 1   اهداف  و استراتژی ها 1
دبیر خانه بنیاد فرهنگی صبح قریب 1   برنامه ها و شاخص ها 1
  دبيرخانه ورزش پهلواني و زورخانه اي 1
 
 
  کمیته فرهنگ شهروندی 1
 
 
 
  دبیرخانه شهر اسلامی 1