درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
معاونت خدمات شهری
تمهيدات حوزه خدمات شهري براي روز 22 بهمن
تمهيدات حوزه خدمات شهري براي روز 22 بهمن

دكترحسين اميري  در جمع مديران ستادي حوزه خدمات شهري ضمن تبريك چهلمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي در تشريح برنامه هاي اين معاونت براي برگزاري جشن چهل سالگي انقلاب در ميدان امام(ره) اصفهان اظهار كرد: آذين‌بندي و زيباسازي در نقاط مختلف شهر از جمله خيابان ها و معابر منتهي به ميدان امام(ره) و در مسيرهاي هشت‌گانه راهپيمايي 22 بهمن به اجرا درآمده است.

وي با اشاره به اينكه مسئوليت خدمات شهري از قبل راهيپمايي آغاز و تا ساعاتي بعد از برگزاري مراسم ادامه خواهد داشت گفت: از چند روز قبل شست‌وشو و نظافت مسيرهاي راهپيمايي انجام شده و تمام موانع موجود و نازيبايي هاي مسير راهپيمايي رفع شده است .

معاون خدمات شهري شهردار اصفهان ادامه داد: در زمان برگزاري مراسم 22 بهمن دستور كار، نظافت لحظه به لحظه و همزمان با راهپيمايي با شكوه مردم اصفهان است.

اميري  با بيان اين كه در مراسم راهپيمايي 22 بهمن امسال تمامي نيروهاي خدماتي به همراه تجهيزات در مسيرهاي راهپيمايي مستقر هستند گفت:  نيروي خدماتي در مناطق 1،3،5،6 و 9 كه شامل مسير هاي هشت گانه راهپيمايي است مستقر شده اند و در حين برگزاري مراسم با شكوه 22 بهمن به نظافت لحظه به لحظه مي پردازند.

وي با اشاره به پيش بيني حضور چشمگير مردم انقلابي و هميشه در صحنه اصفهان در راهپيمايي با شكوه 22 بهمن 97 افزود: گستردگي حضور ، كار نظافت بعد از مراسم را سخت‌تر مي‌كند، اما نيروهاي خدماتي شهرداري اصفهان با تمام توان سعي دارند تا در كمترين زمان ممكن و در ساعاتي پس از پايان مراسم ميدان امام‌(ره) و مسير هاي راهپيمايي را نظافت و پاكسازي كنند.

معاون خدمات شهري شهرداري اصفهان افزود: علاوه بر نيروهاي خدماتي ، در اين مراسم سازمان هاي خدمات موتوري و آتش نشاني با تجهيزات، امكانات و پرسنل خود در مسير هاي راهپيمايي و ميدان امام(ره) مستقر هستند تا در صورت نياز به شهروندان خدمت‌رساني كنند.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 22 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 227242 تعداد کاربران بر خط 22 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.