درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
معاونت خدمات شهری
استقرار خودروهاي آتش نشاني در 25 نقطه پرتردد شهر در چهارشنبه سوري
استقرار خودروهاي آتش نشاني در 25 نقطه پرتردد شهر در چهارشنبه سوري

به نقل از اداره ارتباطات رسانه اي شهرداري اصفهان، ابراهيم مطلبي در مورد اقدامات سازمان آتش نشاني اصفهان در راستاي هماهنگي با ساير دستگاه هاي مرتبط با حوادث چهارشنبه سوري، اظهار كرد: در سازمان آتش نشاني جلسه اي در همين خصوص با حضور سازمان هاي دخيل در اين حوزه با شعار "نه به چهارشنبه سوري" برگزار شد.

وي تصريح كرد: آتش‌نشانان ايستگاه‌هاي 24 گانه بايد به مدارس حوزه استحفاظي خود رفته و آموزش‌هاي مورد نياز دانش آموزان را ارائه دهند.

رييس اداره فرماندهي عمليات و ارتباطات سازمان آتش نشاني اصفهان با اشاره به اقدامات آتش نشاني در حوزه عملياتي نيز گفت: براي دريافت گزارشات حوادث در شب چهارشنبه سوري نماينده آتش نشاني در مركز پليس فرماندهي انتظامي استان اصفهان مستقر خواهد شد تا هماهنگي لازم براي اعلام حوادث به مركز را عهده‌دار شود.

وي اظهار كرد: بعد از اعلام حادثه اكيپ‌هاي سازمان آتش نشاني به محل اعزام مي شوند و همه مسئولان مديران عملياتي بايد در شب چهارشنبه سوري در محدوده خود آماده باش كامل باشند و گشت‌زني‌ها هم از سوي نيروها انجام شود.

مطلبي افزود: با توجه به اينكه امسال فاصله چهارشنبه سوري با روز اول سال نو تنها يك روز است، در هسته مركزي شهر با ترافيك شديدتري روبرو خواهيم بود و براي تسهيل در تردد خودروهاي امدادي آتش نشاني، استقرار ثابت خودروها در نقاط پرترافيك شهر را در نظر گرفته ايم.

وي ادامه داد: براساس تجربه سال هاي قبل حدود 25 نقطه پرترافيك در شهر اصفهان كه نياز به استقرار ثابت خودرو در چهارشنبه سوري دارد، شناسايي شده است؛ گشت‌هاي موتورسوار نيز با تردد در سطح شهر حوادث احتمالي را به آتش نشاني اعلام خواهند كرد.

رييس اداره فرماندهي عمليات و ارتباطات سازمان آتش نشاني اصفهان اظهار اميدواري كرد با همت خانواده ها امسال شب چهارشنبه سوري با كمترين خطرات سپري شود و خانواده ها با مراقبت از فرزندان خود، سبب بروز حادثه اي نشوند كه يك عمر گريبان آنها را بگيرد.

 

تعداد بازدیدکنندگان امروز 41 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 225370 تعداد کاربران بر خط 21 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.