سال 94منطقه 11شهرداری
English\العربیهنقشه سایتنقشه سایتعضویت و ورود اعضاورود اعضاصفحه اصلیصفحه اصلی
1396/03/31 برگزاري برنامه هاي فرهنگي در بوستان هاي منطقه 11
برگزاري برنامه هاي فرهنگي در بوستان هاي منطقه 11
مدير منطقه 11 شهرداري اصفهان گفت: نماز جماعت مغرب و عشاء از اول ارديبهشت ماه در دو پارك امام رضا(ع) و درخشان برگزار مي شود و اين برنامه مهم فرهنگي تا پايان تابستان ادامه خواهد داشت.

رسالت اظهاركرد: برپايي نماز جماعت در پارك هاي امام رضا(ع) و درخشان با برنامه هاي متفاوتي همراه است كه عموم شهروندان مي توانند از آنها استفاده كنند.

وي با اشاره به فعاليت هاي انجام شده معاونت فرهنگي منطقه 11 شهرداري اصفهان، برگزاري تورهاي گردشگري و بازديد از اماكن تاريخي در هفته بزرگداشت اصفهان كه با استقبال گسترده اي مواجه شد را يكي از اين برنامه ها برشمرد.

مدير منطقه 11 شهرداري اصفهان ادامه داد: با مشاركت مراكز فرهنگي اين منطقه، برنامه هاي زيادي درسطح منطقه 11 و رهنان انجام شده كه از جمله آنها مي توان به تجليل از ائمه جماعات مساجد همزمان با عيد سعيد مبعث در سطح مساجد منطقه، تجليل از مربيان مراكز فرهنگي منطقه، برگزاري جشن هاي مناسبتي، مذهبي و ملي از جمله عيد مبعث، ميلاد امام علي(ع) و اعياد شعبانيه و ولادت امام حسن مجتبي(ع) در فرهنگسراهاي منطقه و باغ بانوان فروغ اشاره كرد.

وي افزود: برگزاري ويژه برنامه نيمروز شاد ويژه نوجوانان در فرهنگسراهاي منطقه، ويژه برنامه هاي پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي براي جوانان و نوجوانان همراه با برگزاري نمايش و مسابقه و نمايشگاه باورهاي غلط از ديگر فعاليت هاي معاونت فرهنگي منطقه 11 شهرداري اصفهان به شمار مي رود.

رسالت تصريح كرد: نماز جماعت مغرب و عشاء از اول ارديبهشت ماه در  دو پارك امام رضا(ع) و درخشان برگزار مي شود و اين برنامه مهم فرهنگي تا پايان تابستان ادامه خواهد داشت و با ويژه برنامه هاي متفاوتي همراه است.

مدير منطقه 11 شهرداري اصفهان  با اشاره به اجراي برنامه محافل قرآني تحت عنوان «شب هاي آسماني» در دو پارك امام رضا(ع) و درخشان، گفت: برنامه راديو ضيافت، صداي مهرباني براي اولين بار در منطقه با هدف ايجاد همدلي، صله رحم و مهرباني بين اعضاي خانواده ها برگزار مي شود.

وي اظهاركرد: همچنين نمايشگاهي ويژه ماه مبارك رمضان با موضوعات سلامت و تغذيه سلامت همراه با غرفه هاي كودك در 2 ​پارك امام رضا و درخشان به مدت 4 شب در حال برگزاري است.