سال 94منطقه 11شهرداری
English\العربیهنقشه سایتنقشه سایتعضویت و ورود اعضاورود اعضاصفحه اصلیصفحه اصلی
1396/04/24 45 متري شدن خيابان امام جواد(ع) به تصويب رسيد
45 متري شدن خيابان امام جواد(ع) به تصويب رسيد
مدير منطقه 11 شهرداري اصفهان گفت: خيابان باريك و پر تردد امام جواد(ع) با توجه به مصوبه كميسيون ماده 5 به خياباني 45 متري تبديل خواهد شد.

علي اكبر رسالت اظهاركرد: خيابان امام جواد(ع) كه در مسير اصفهان به سمت خميني شهر قرار دارد، حادثه خيز است كه با توجه به عرض كم آن به كميسيون ماده 5 ارجاع و 45 متري شدن آن مصوب شده است.

وي افزود: در بودجه سال 97 براي تملك، آزادسازي و احداث خيابان امام جواد(ع) اعتبار لازم در نظر گرفته خواهد شد.

مدير منطقه 11 شهرداري اصفهان خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه بيشتر اراضي در مسير اين خيابان كاربري كشاورزي دارد، پيش بيني مي شود كه آزادسازي آن با سرعت پيش رود.

مدير منطقه 11 شهرداري اصفهان ادامه داد: با مشاركت مراكز فرهنگي اين منطقه، برنامه هاي زيادي درسطح منطقه 11 و رهنان انجام شده كه از جمله آنها مي توان به تجليل از ائمه جماعات مساجد منطقه، تجليل از مربيان مراكز فرهنگي منطقه، برگزاري جشن هاي مناسبتي، مذهبي و ملي در فرهنگسراهاي منطقه و باغ بانوان فروغ اشاره كرد.

وي افزود: برگزاري ويژه برنامه نيمروز شاد ويژه نوجوانان در فرهنگسراهاي منطقه، ويژه برنامه هاي پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي براي جوانان و نوجوانان همراه با برگزاري نمايش و مسابقه و نمايشگاه باورهاي غلط از ديگر فعاليت هاي معاونت فرهنگي منطقه 11 شهرداري اصفهان به شمار مي رود.

رسالت تصريح كرد: نماز جماعت مغرب و عشاء از اول ارديبهشت ماه در  دو پارك امام رضا(ع) و درخشان برگزار مي شود و اين برنامه مهم فرهنگي تا پايان تابستان ادامه خواهد داشت و با ويژه برنامه هاي متفاوتي همراه است.