سال94منطقه 14 شهرداری
English\العربیهنقشه سایتنقشه سایتعضویت و ورود اعضاورود اعضاصفحه اصلیصفحه اصلی
1396/03/07 تخصيص اعتبار 5 ميليارد و نيم تومان براي روكش آسفالت معابر منطقه 14
تخصيص اعتبار 5 ميليارد و نيم تومان براي روكش آسفالت معابر منطقه 14
مدير منطقه 14 شهرداري اصفهان از تخصيص اعتبار 5 ميليارد و 500 ميليون توماني براي روكش آسفالت معابر اين منطقه خبر داد.
 
 علي شمسي اظهاركرد: سال گذشته 5 ميليارد تومان آسفالت در منطقه 14 پخش كرديم امسال هم 5 ميليارد و 5000 ميليون تومان براي روكش آسفالت معابر اين منطقه در نظر گرفته شده است.

وي تصريح كرد: پيمانكاران اجراي نهضت آسفالت فعاليت خود را آغاز كرده اند تا نقاطي كه در اين منطقه نياز به آسفالت دارد را از اين طرح بهره مند كنند.

مدير منطقه 14 شهرداري اصفهان در ادامه به آزادسازي خيابان محوري اشاره كرد و گفت: آزادسازي اين خيابان به صورت تدريجي انجام مي شود و همكاري مردم باعث تسريع در عمليات اجرايي آن خواهد شد.

وي يادآور شد: در بودجه امسال اعتبارخوبي براي آزادسازي خيابان محوري پيش بيني شده است.

شمس همچنين از كلنگ زني 3 ورزشگاه سرپوشيده اين منطقه در تيرماه سال جاري خبر داد و اظهاركرد: امسال در منطقه 14 ساخت 3 ورزشگاه سرپوشيده پيش بيني شده كه يكي از آنها در محله امام خميني(ره) احداث مي شود و هم اكنون در حال تعيين پيمانكار آن هستيم.

وي ادامه داد: ورزشگاه ديگر با عنوان «ورزشگاه ارزنان» در محله ارزنان است كه توافقات زمين با مالك انجام شده و به زودي عمليات احداث آن آغاز مي شود.

مدير منطقه 14 شهرداري اصفهان تصريح كرد: درمحله عمان ساماني كه يكي از محله هاي پر تراكم جمعيتي است، توافق زمين ساخت يك ورزشگاه با مالكان در ارديبهشت ماه  انجام شده و به زودي پيمانكار آن مشخص خواهد شد.

وي تاكيد كرد: تيرماه 96 كلنگ احداث 3 ورزشگاه سرپوشيده در منطقه 14 به زمين مي خورد.

شمس در ادامه با اشاره به اقدامات فرهنگي منطقه 14 شهرداري اصفهان اشاره كرد و گفت: متأسفانه در منطقه 14 سرانه فرهنگي و زيرساخت هاي آن بسيار پايين است در اين راستا افزايش زيرساخت هاي فرهنگي در اين منطقه در دستور كار است.

وي خاطرنشان كرد: بر اين اساس در محله ابوريحان كلنگ احداث يك فرهنگسرا و مسجد به زمين زده شده كه امسال  عمليات اجرايي آن آغاز و در سال 97 تحويل داده مي شود.

مدير منطقه 14 شهرداري اصفهان اظهاركرد: در محله سودان نيز محل هايي براي احداث مراكز فرهنگي مشخص و به كميسيون ماده 5 پيشنهاد شده كه به محض موافقت و تاييد، ساخت آنها را آغاز خواهيم كرد.