سال 94منطقه 2 شهرداری
English\العربیهنقشه سایتعضویت و ورود اعضاloginصفحه اصلی
خلاصه خبر
شهردار اصفهان گفت: با خدماتي كه مديريت شهري براي محله دهنو انجام مي دهد غبار محروميت از اين محله زدوده مي شود.
شهردار

شهردار اصفهان گفت: با خدماتي كه مديريت شهري براي محله دهنو انجام مي دهد غبار محروميت از اين محله زدوده مي شود.

به گزارش ايمنا و به نقل از اداره ارتباطات رسانه اي شهرداري اصفهان، قدرت الله نوروزي در آيين نكوداشت چهره هاي تاثيرگذار محله دهنو، اظهار كرد: سابقه حضور مردم محله دهنو در مبارزات انقلاب و سابقه آنها در دوران جنگ بر كسي پوشيده نيست. مردم اين محله داراي تدين، شجاعت و صداقت بوده و اين اوصاف را در دوران هشت سال دفاع مقدس به خوبي اثبات كرده اند.  

وي تصريح كرد: با وجود رشادت ها و جان فشاني هايي كه مردم محله دهنو در جنگ تحميلي از خود نشان داده اند اين منطقه از امكانات لازم برخوردار نيست. مديريت جديد شهري در تلاش است تا با نگاه محروميت زدايي از تمام مناطق شهري به ويژه محله دهنو سياست هايي را براي احيا، حقوق مردم اين مناطق اعمال كند.

شهردار اصفهان با بيان اينكه بايد همگي پاسخگوي اين محروميت ها باشيم، ادامه داد: مي توان با كمك سرمايه گذاران محله دهنو، مدير منطقه دو شهرداري و تمام مديران شهري در اين منطقه تحول ايجاد كرد كه در اين صورت مي توانيم ادعا كنيم يك گام براي خدمتگذاري برداشته ايم.

نوروزي افزايش شور و نشاط اجتماعي ميان شهروندان را يكي از برنامه هاي شهرداري ذكر كرد و افزود: در ماه مبارك رمضان بيش از 47 برنامه با 200 اجرا در تمامي نقاط شهر اصفهان در حال اجراست، زيرا معتقديم حق همه مردم است كه از چنين برنامه هايي برخوردار باشند. مديريت شهري به دنبال افزايش شور و نشاط اجتماعي، شور و نشاط معنوي و كاهش غم و رنج مردم است بنابراين اميدواريم با خدماتي كه مديريت شهري براي محله دهنو انجام مي دهد غبار محروميت از اين محله زدوده شده و در آينده نخبگان ديگري از محله دهنو معرفي شوند.

1397/03/14