سال 94منطقه 5 شهرداری
English\العربیهنقشه سایتنقشه سایتعضویت و ورود اعضاورود اعضاصفحه اصلیصفحه اصلی
1396/03/24 سالن ورزشي سرپوشيده «مادر و كودك» محتشم كاشاني احداث مي شود
سالن ورزشي سرپوشيده «مادر و كودك» محتشم كاشاني احداث مي شود
مدير منطقه 5 شهرداري اصفهان از احداث سالن ورزشي سرپوشيده «مادر و كودك» محتشم كاشاني در سال جاري خبر داد.
 
 حميدرضا فرهنگ اظهاركرد: طراحي سالن سرپوشيده مادر و كودك محتشم كاشاني در نوع خود كم نظير است.

وي در ادامه با اشاره به فعاليت هاي اخير معاونت فرهنگي منطقه 5 شهرداري اصفهان تاكيد كرد: معاونت هاي فرهنگي واجتماعي مناطق با هدف ارتقاء سطح خدمات فرهنگي و اجتماعي و توزيع عادلانه خدمات فرهنگي شروع به كار كرد.

مدير منطقه 5 شهرداري اصفهان به فعاليت هاي انجام شده در بخش اجتماعي اشاره و تصريح كرد: در موضوع اعتياد براي 21 دبيرستان، ويژه برنامه «به اعتياد نه بگوييم» كه تركيب تئاتر، هنر، مشاوره و نمايشگاه بود اجرا شد و بازخوردهاي خوبي به همراه داشت.

وي احداث بازارچه مهرباني براي توانمندسازي بانوان را از ديگر اقدامات بخش اجتماعي معاونت فرهنگي منطقه 5 شهرداري اصفهان برشمرد.

فرهنگ با اشاره به اينكه در بخش فرهنگي و آموزشي، بيش از 150 عنوان كلاس آموزشي در ايام سال برگزار مي شود، گفت: برپايي كارگاه هاي تغذيه در بخش سلامت و برگزاري همايش خانواده سالم درمجموعه فرهنگسراها، مساجد و مدارس از ديگر فعاليت هاي انجام شده در سطح اين منطقه بوده است.

وي يادآور شد: كانون هاي همسران، دختران و زوجين به صورت ويژه با مخاطبان خاص در حال فعاليت هستند.

مدير منطقه 5 شهرداري اصفهان با اشاره به اينكه در ايام نوروز امسال بازارچه تفريحي در مجموعه صفه همراه با بازارچه صنايع دستي برپا شد، ادامه داد: امسال همزمان با هفته نكوداشت اصفهان 11 تور اصفهان گردي براي آشنايي هر چه بيشتر شهروندان با آثار تاريخي شهر برگزار شد.

فرهنگ در پايان به احداث بانوسرا در اين منطقه اشاره و خاطرنشان كرد: احداث بانوسرا در سپاهانشهر امسال كليد مي خورد.