سال 94منطقه 5 شهرداری
English\العربیهنقشه سایتنقشه سایتعضویت و ورود اعضاورود اعضاصفحه اصلیصفحه اصلی
1396/03/10 ساخت پاركينگ محتشم كاشاني كمك بزرگي به ساماندهي ترافيكي شهر دارد
ساخت پاركينگ محتشم كاشاني كمك بزرگي به ساماندهي ترافيكي شهر دارد
رييس كميسيون فرهنگي، ورزشي ، اجتماعي شوراي شهر اصفهان گفت: با توجه به ترافيك سنگين در خيابان محتشم كاشاني و چهارراه شريعتي به دليل تمركز مطب پزشكان و مراكز تجاري احداث پاركينگ كمك زيادي به كاهش بار ترافيكي اين بخش مي‌كند.
 
 
اصغر آذربايجاني در حاشيه افتتاح پروژه هاي منطقه 5 شهرداري اصفهان، اظهاركرد: احداث پاركينگ و خيابان در روان‌سازي ترافيك معابر شهري بسيار تأثيرگذار است.

وي افزود: خيابان محتشم كاشاني و چهارراه شريعتي از جمله معابري است كه به دليل وجود مطب پزشكان و مراكز تجاري در اين منطقه از ترافيك قابل ملاحظه‌اي برخوردار است و از اين رو ساماندهي ترافيكي در اين منطقه با ايجاد مراكز پاركينگي بسيار حائز اهميت است.

رئيس كميسيون فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شوراي اسلامي شهر اصفهان با اشاره به اينكه امروز شاهد بهره‌برداري از پاركينگ محتشم كاشاني هستيم گفت: اين پاركينگ در 7 طبقه با ظرفيت 260 خودرو احداث شده كه كمك بزرگي به ساماندهي ترافيكي اين بخش از شهر دارد.

آذربايجاني با اشاره به احداث خيابان 11 محرم در محله حسين آباد، افزود: خيابان 11 محرم در طرح تفصيلي شهر اصفهان مصوب شده و به صورت گذرهاي شرقي و غربي در كاهش ترافيك اين محور موثر است.

وي اضافه كرد:  اين گذر با طول 420 متر و عرض 20 متر در خيابان محتشم كاشاني بهره برداري شد كه اميدواريم در ساماندهي ترافيكي اين منطقه كمك شاياني كند.