درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
اجراي طرح ويژه فروش ميوه در بازارهاي روز كوثر
اجراي طرح ويژه فروش ميوه در بازارهاي روز كوثر
مدير عامل سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري:


اجراي طرح ويژه فروش ميوه در بازارهاي روز كوثر

 به مناسبت ميلاد حضرت محمد(صلوات الله عليه) و امام جعفر صادق عليه السلام و شب يلدا طرح فروش ويژه ميوه در بازارهاي روز كوثر از پنج شنبه به مدت يك هفته اجرا مي شود.
مدير عامل سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري گفت: همزمان با ميلاد پيامبر مكرم اسلام و حضرت امام جعفر صادق عليه السلام و همچنين شب يلدا طولاني ترين شب سال و با كنترل هاي صورت گرفته در بازارهاي روز كوثر سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان  قيمت ميوه در روزهاي اخير تثبيت شده و خريد از بازار ها بدون هيچ مشكلي انجام مي شود.
مهندس اصغر كشاورز راد اعلام كرد: با توجه به اينكه يكي از اهداف تشكيل بازارهاي روز توسط سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان عرضه سبد كالاي خانوار با كيفيت مناسب و قيمتي پايين تر نسبت به سطح شهر مي باشد، شهروندان مي توانند سبد كالا، به خصوص ميوه ي مورد نياز خود را از بازار هاي روز سازمان با قيمت 30 الي 40 درصد كم تر نسبت به واحد هاي عرضه كننده در سطح شهر تهيه كنند.
كشاورز راد با اشاره به اينكه كمبود ميوه نداريم، افزود: با توجه به اعياد پيش رو در ماه ربيع الاول به ويژه ميلاد پيامبر مكرم اسلام  و فرزند بزرگوارشان حضرت امام جعفر صادق عليه السلام و همچنين مراسمات مرتبط با شب زيباي يلدا؛  تمامي اقلام مورد نياز شهروندان به خصوص ميوه در بازارهاي روز كوثر فراهم شده است و مشكلي در اين زمينه وجود ندارد.
وي عنوان كرد: به منظور افزايش رضايتمندي و رفاه حال شهروندان و با نظارت هاي صورت گرفته توسط سازمان به ويژه در شب يلدا كه ميوه در اين مناسبت از جايگاه به خصوصي در ميان مردم برخوردار است ، قيمت ميوه در روزهاي اخير تثبيت شده و شهروندان مي توانند بدون هيچ مشكلي از بازارهاي روز خريد نمايند.
كشاورز راد افزود: در ارتباط با فروش ميوه در ميدان مركزي ميوه و تره بار نيز مشكلي وجود ندارد و نرخ ميوه توسط كميته نرخ گذاري مشخص شده است و بازرسان بر نرخ ميوه ها طبق مصوبات كميته نرخ گذاري كنترل دارند تا افزايش قيمت ميوه نداشته باشيم و شهروندان ميوه مورد نياز خود را بدون نگراني از ميدان مركزي و بازارهاي روز سازمان ميادين تهيه كنند.
وي با اشاره به نظارت بازرسان اين سازمان بر بازارهاي روز تصريح كرد: بازرسان سازمان روزانه و بصورت مستمر بر نرخ ميوه ها و اجناس ارائه شده در بازارهاي روز نظارت دارند تا شهروندان ميوه مورد نياز خود را بدون نگراني از بازارها تهيه كنند.
مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان خاطرنشان كرد: ميوه ها با بهترين كيفيت و قيمت مناسب در بازارهاي روز كوثر  عرضه ميگردد.
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 136405 تعداد کاربران بر خط 1 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.