درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
كشف بيش از 2 هزار كيلوگرم ليموترش قاچاق توسط بازرسان سازمان ميادين
/img/NoImage.jpg

مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان:

كشف بيش از 2 هزار كيلوگرم ليموترش قاچاق توسط بازرسان سازمان ميادين

به گفته مديرعامل سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان 2هزار و 380 كيلوگرم ليموترش برزيلي در ميدان مركزي ميوه توسط اكيپ بازرسي و نظارت سازمان ميادين كشف و ضبط شد.
 
اصغر كشاورز راد  در ارتباط با ضبط بيش از 2 تن ليموترش برزيلي در ميدان مركزي ميوه و تره بار اصفهان اظهار كرد: حوالي ساعت 5 صبح روز گذشته اكيپ بازرسي و نظارت سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان به يك وسيله نقليه در ميدان مركزي ميوه و تره بار مشكوك شدند.
به گفته وي پس از بازرسي هاي اوليه از اين خودرو 2 هزار و 380 كيلوگرم ليموترش برزيلي به ارزش 238 ميليون ريال كشف و ضبط شد.
مديرعامل سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان با اشاره به اينكه قاچاق كالا ضربه زيادي به توليد داخلي مي زند، ادامه داد: تمامي اين محموله ضبط شده با هماهنگي نيروي انتظامي به مبادي گمرگي ارسال شده است.
كشاورز، ميدان ميوه و تره بار اصفهان را از ميادين سرآمد در كشور دانست و گفت: اين اتفاقات به ندرت و سالي يك تا دوبار در اصفهان اتفاق مي افتد.
وي خاطرنشان كرد: اكيپ هاي بازرسي و نظارت سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان به صورت شبانه روزي و در چند شيفت كاري مشغول فعاليت هستند تا از هرگونه اتفاق مشابه پيشگيري كنند.
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 136405 تعداد کاربران بر خط 8 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.