درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
كشف بيش از 2 هزار كيلوگرم ليموترش قاچاق توسط بازرسان سازمان ميادين
كشف بيش از 2 هزار كيلوگرم ليموترش قاچاق توسط بازرسان سازمان ميادين

مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان:

كشف بيش از 2 هزار كيلوگرم ليموترش قاچاق توسط بازرسان سازمان ميادين

به گفته مديرعامل سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان 2هزار و 380 كيلوگرم ليموترش برزيلي در ميدان مركزي ميوه توسط اكيپ بازرسي و نظارت سازمان ميادين كشف و ضبط شد.
 
اصغر كشاورز راد  در ارتباط با ضبط بيش از 2 تن ليموترش برزيلي در ميدان مركزي ميوه و تره بار اصفهان اظهار كرد: حوالي ساعت 5 صبح روز گذشته اكيپ بازرسي و نظارت سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان به يك وسيله نقليه در ميدان مركزي ميوه و تره بار مشكوك شدند.
به گفته وي پس از بازرسي هاي اوليه از اين خودرو 2 هزار و 380 كيلوگرم ليموترش برزيلي به ارزش 238 ميليون ريال كشف و ضبط شد.
مديرعامل سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان با اشاره به اينكه قاچاق كالا ضربه زيادي به توليد داخلي مي زند، ادامه داد: تمامي اين محموله ضبط شده با هماهنگي نيروي انتظامي به مبادي گمرگي ارسال شده است.
كشاورز، ميدان ميوه و تره بار اصفهان را از ميادين سرآمد در كشور دانست و گفت: اين اتفاقات به ندرت و سالي يك تا دوبار در اصفهان اتفاق مي افتد.
وي خاطرنشان كرد: اكيپ هاي بازرسي و نظارت سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان به صورت شبانه روزي و در چند شيفت كاري مشغول فعاليت هستند تا از هرگونه اتفاق مشابه پيشگيري كنند.
تعداد بازدیدکنندگان امروز 29 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 133117 تعداد کاربران بر خط 17 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.