درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
برگزاري شوراي سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان
برگزاري شوراي سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان

دومين جلسه شوراي سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان در سال جاري با حضوردكتر جمالي نژاد شهردار اصفهان برگزار شد.

اين جلسه به منظور ارائه گزارش فعاليتهاي هيات مديره و بررسي نتايج عملكرد سازمان در سال 1395و همچنين استماع گزارش عملكرد مالي و ، بررسي صورتهاي مالي سال 95 و 96 در محل مهمانسراي شهرداري اصفهان برگزار گرديد .

شهردار اصفهان در اين جلسه با اشاره به اقدامات انجام شده از سوي سازمان در يكسال گذشته اظهار داشت: سازمان ميادن و ساماندهي مشاغل شهري به حوزه اصلي كاري خود كه همان ساماندهي مشاغل شهري بوده است برگشته است و با قدرت به سمت جلوحركت مي نمايد.

وي گفت: اين سازمان بعنوان يكي از سازمانهاي تاثير گذار ،پرتلاش و بي حاشيه در شهرداري اصفهان مي باشد كه با اتحاد و همدلي ايجاد شده ميان مديريت و پرسنل آن اتفاقات مبارك شروع و در حال انجام مي باشد.

وي ساماندهي مشاغل شهري را يكي از اهداف اصلي سازمان دانست و تأكيد كرد: به منظور تاثير گذاري هر چه بهتر و انجام فرايند هاي موثر در شهرداري اصفهان اضافه شدن نيروي متخصص ساماندهي در چارت شهرداري مناطق 15 گانه بايد لحاظ گردد.

مدير عامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان نيز در اين نشست اظهار داشت: سازمان ميادين در گذشته در حوزه ميدان مركزي ميوه و تره بار و بازارهاي روز كوثر اقدامات خوبي انجام داده بود كه در حال حاضر در صدد تقويت و بروز رساني هرچه بهتر آن مي باشيم.

اصغر كشاورز راد گفت: بنا به دستور شهردار محترم و اعضاي شوراي محترم اسلامي شهر و نياز شهر به ساماندهي مشاغل، اين سازمان اولويت فعاليتهاي خود را بر ساماندهي مشاغل شهري متمركز نموده و به جهت اعتلاي آن حركت مي نمايد.

وي اظهار داشت: طبق نظر سنجي صورت گرفته توسط معاونت برنامه ريزي و پژوهش شهرداري اصفهان ساماندهي مشاغل بعنوان اولويت هاي اول شهر محسوب مي گردد و بايد هرچه سريع تر به سمت اصلاح اين خواسته قدم برداشت.

وي با اشاره به مهمترين فعاليت‌هاي صورت گرفته در حوزه ساماندهي مشاغل شهري افزود: رويكرد ساماندهي مشاغل بر سه محور ساماندهي با پيشگيري از ايجاد شغل خاص و ناهماهنگ در سطح شهر، ساماندهي با انتقال به مكان مناسب و ساماندهي در محل با رعايت ضوابط و استاندارد ها قرار گرفته است كه در اين ارتباط اقدامات فراواني شروع و يا در شرف انجام مي باشد.

وي افزود: آئين نامه مديريت و ساماندهي مشاغل مزاحم شهري،استاندارد سازي صنوف،مطالعات راهبردي ساماندهي،پروژه ساماندهي مبل و صنايع وابسته،ادامه احداث انبارهاي خواروبارفروشان در چهار محور، پروژه ساماندهي فروشندگان موتورسيكلت، دوچرخه و مشاغل مرتبط (لوازم يدكي)، احداث بازار بزرگ گل و گياه، پروژه ساماندهي كارگران ساختمان، ساماندهي موزائيك سازان، احداث مجتمع پرنده فروشان و دهها پروژه ديگرتعدادي از اقدامات شروع شده و يا در دست اقدام سازمان مي باشد


در پايان اين جلسه اصلاح بودجه سال 95
و پيشنهاد بودجه سال 1396اين سازمان پس از بررسي به تصويب كليه اعضا شوراي سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان رسيد.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 136405 تعداد کاربران بر خط 2 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.