درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
زيباسازي بازارهاي روز كوثر
/img/NoImage.jpg

زيباسازي بازارهاي روز كوثر

طي چند سال گذشته شهرداري اصفهان با ايجاد بازارهاي روز به منظور عرضه و فروش انواع توليدات كشاورزي(ميوه وتره بار)فراورده هاي لبني، پروتئين و ساير نيازهاي ضروري مردم در جهت خدمت رساني هرچه بيشتر به شهروندان با اعمال برخي تغييرات در شيوه ارايه بازار هاي روز به سبك فروشگاه هاي زنجير ه اي اقدام جديدي را در ارايه خدمات و افزايش رضايتمندي در شهروندان آغاز كرده است. در اين راستا بازارهاي روز كوثر توسط سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان براي رفاه حال همشهري هاي عزيز احداث شده است.

مدير عامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان در اين ارتباط گفت: سازمان ميادين شهرداري اصفهان در طول دوازده سال گذشته توانسته است با نظم بخشيدن به بازارهاي روز، عرضه كالا به نرخ تضمين شده را گسترش دهد تا علاوه بر حفظ نظم عرضه و تقاضا، واژه مشتري مداري، حفظ حقوق مصرف كننده و حمايت از آن را جامه عمل بپوشاند. با خريد كردن از بازارهاي روز كوثر مي توان به اقتصاد خانواده بهتر و بيشتر كمك كرد و اين فرصت خوبي است تا در زمان كمتر، خريد بهتر و باصرفه تري داشته باشيم .

اصغر كشاورز راد عنوان كرد: با توجه به استقبال گسترده شهروندان اصفهاني و متعاقب آن مراجعات بسيار شهروندان به بازارهاي روز كوثر به دليل كسب اطمينان به خدمات ارائه شده در بازارهاي تحت نظارت سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان، اين سازمان بر آن شد به عنوان متولي بازارهاي روز كوثر به منظور افزايش كيفيت خدمات ارائه شده در بازارهاي خود و همچنين رفاه شهروندان و مراجعين به اين بازارها برنامه ريزي ها متعددي مبني بر به روز رساني كمي و كيفي بازارهاي خود نمايد .

وي تاكيد كرد: به منظور خدمت رساني هرچه بهتر در زمينه تامين مايحتاج عمومي و سبد كالاي خانوار اين سازمان تلاش مضاعفي را بكار بسته و سعي مي نمايد در جهت خدمت رساني به شهروندان در راستاي انجام وظايف خود از هيچ كوششي دريغ ننمايد.

كشاورز راد افزود: در اين راستا طي نظارت هاي روزانه، گزارشات مردمي و بررسي عملكرد هريك از بازارها به منظورت رضايت حداكثري شهروندان به روز رساني بازارهاي روز كوثر4 و6و8 كه به ترتيب در خيابانهاي زينبيه، كنارگذر اتوبان شهيد ميثمي و خيابان امام رضا عليه السلام رهنان واقع شده انددر دستور كار قرار گرفت.

وي عنوان كرد: سنگ فرش كردن بازارها، تغييرات در چيدمان غرفات، احداث نمازخانه، افزايش غرفات، اصلاح سيستم هاي سرمايشي و گرمايشي، ايجاد فضا به منظوره ارائه كالاهاي مورد نياز و درخواستي شهروندان نمونه ايي از اقدامات صورت گرفته در اين بازارهاست كه با اعتباري بالغ بر 000/000/500/10 ريال در دست اجراست.

مدير عامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري خاطر نشان كرد: روند ارائه بهبود و افزايش ارائه خدمات در كليه بازارهاي سازمان با جديدت ادامه خواهد داشت و اين سازمان تمام تلاش خود را در جهت رضايت حداكثري شهروندان بكار خواهد بست.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 136405 تعداد کاربران بر خط 3 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.