درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
بيست و چهارمين جشنواره گل و گياه و ماهيان زينتي اسفند 95 برگزار مي شود
بيست و چهارمين جشنواره گل و گياه و ماهيان زينتي اسفند 95 برگزار مي شود
مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان خبر داد:

بيست و چهارمين جشنواره گل و گياه و ماهيان زينتي اسفند 95 برگزار مي شود

مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان از برگزاري بيست و چهارمين جشنواره گل و گياه و ماهيان زينتي و مشاغل خانگي در اسفندماه سال جاري خبر داد.
بيست و چهارمين جشنواره گل و گياه و ماهيان زينتي اسفند 95 برگزار مي شوداصغر كشاورزراد در گفتگو با خبرنگار ايمنا اظهاركرد: فرهنگ‌سازي و آشنايي با كاشت و توليد گل‌ و گياه از سنين پايه، آشنايي و حمايت از مشاغل خانگي و همچنين توليد كنندگان ماهي هاي زينتي از اهداف برپايي اين جشنواره است.
وي افزود: بيست و چهارمين جشنواره گل و گياه و ماهيان زينتي و مشاغل خانگي در محل بازار گل و گياه اصفهان واقع در خيابان همدانيان برگزار خواهد شد.
مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان در ادامه با اشاره به برپايي اولين بازارچه تخصصي محصولات زنان سرپرست خانوار در بازار گل و گياه شهرداري اصفهان، ادامه داد: شهرداري اصفهان اين امكان را فراهم كرده تا توليدات زنان سرپرست خانوار در نمايشگاه ها، بازارچه هاي شهري و جشنواره هاي فصلي با قيمت رقابتي عرضه شوند.
وي هدف از راه اندازي اين بازارچه را حمايت اقتصادي از زنان سرپرست خانوار خواند و گفت: در بازارچه تخصصي محصولات زنان سرپرست خانوار، محصولات و صنايع دستي توليد شده توسط اين افراد عرضه شده و به فروش مي رسد.
كشاورز در ادامه گلدوزي، آيينه كاري و ديگر صنايع دستي و توليدات مشاغل خانگي را از جمله محصولات ارايه شده در اين بازارچه برشمرد و تاكيد كرد: اين محصولات با قيمت هاي مناسب و كيفيت بالا عرضه مي شود.
وي از شهروندان خواست به منظور حمايت از قشر زنان سرپرست خانوار، صنايع دستي موردنياز خود را از اين بازارچه ها تهيه كنند.
تعداد بازدیدکنندگان امروز 15 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 137427 تعداد کاربران بر خط 11 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.