درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
اهدا 20 هزار شاخه گل در شب ليله الرغائب
اهدا 20 هزار شاخه گل در شب ليله الرغائب
 

اهدا 20 هزار شاخه گل در شب ليله الرغائب

مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري گفت: 20 هزار شاخه گل ُرز، مريم و ميخك به مناسبت شب آرزوها و ميلاد پر بركت حضرت امام محمد باقر عليه السلام در روز پنج شنبه مورخ10/01/1396 در تمامي بازارهاي روز كوثر هديه داده مي شود.

اصغركشاورزراد اظهاركرد: به همت بهره برداران بازار گل وگياه سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان و پيرو اقدامات قبلي در روز ميلاد مسرور امام محمد باقر عليه السلام و شب پر فضيلت ليله الرغائب20 هزار شاخه گل ُرز ، مريم و ميخك در بازارهاي روز كوثر بين شهروندان توزيع مي شود.

مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري هدف از هديه 20 هزار شاخه گل را فرهنگ سازي در جهت حركت به سمت استفاده بيشتر ازگل و گياه عنوان كرد و گفت: با توجه به نقش گل در سلامت روحى و روانى افراد و تاكيد روانشناسان به تاثير رواني گل بر زندگي انسانها كه موجب ايجاد بستر بسيار مناسبي جهت آرامش روح و روان بخصوص در زندگي آپارتمان نشيني امروزي مي گردد اين سازمان با همت توليد كنندگان تصمصم به عرضه گل رايگان در بازارهاي روز كوثر نموده است.

كشاورز راد اضافه كرد: اگر فرهنگ استفاده از گل و گياه در زندگي شهروندان نهادينه شود زندگي آنان رنگ و بوي آرامش خواهد گرفت.

وي افزود: طبق نظر متحصصان با تماشا كردن به گل و لذت بردن از طراوت، رنگ و عطر زيباى آن مى تواند حالت روحى نامتعادل خود را تغيير داده و به حالت طبيعى باز گرداند؛ در واقع گل عاملى جهت تعديل رفتار در طول شبانه روز است و هر بار نگاه كردن به گل، عاملى براى ايجاد يك اتصال عصبى مثبت در مغز ايجاد مي گردد.

مدير عامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان تاكيد كرد: اين حركت با همت و همكاري بهره برداران بازار بزرگ گل و گياه اصفهان و با هدف حمايت از مصرف كنندگان و همچنين توليد كنندگان داخلي گل و گياه صورت مي پذيرد و انشالله ادامه دار خواهد بود.
تعداد بازدیدکنندگان امروز 19 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 137431 تعداد کاربران بر خط 15 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.