درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
افتتاح آزمايشگاه تخصصي گل و گياه در بازار مركزي گل و گياه اصفهان
افتتاح آزمايشگاه تخصصي گل و گياه در بازار مركزي گل و گياه اصفهان
مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان خبرداد:

افتتاح آزمايشگاه تخصصي گل و گياه در بازار مركزي گل و گياه اصفهان

مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان گفت: صبح امروز آزمايشگاه تخصصي بازار گل و گياه شهرداري اصفهان به صورت رسمي افتتاح گرديد.افتتاح آزمايشگاه تخصصي گل و گياه در بازار همدانيان

 اصغركشاورز راد اظهار كرد: در سال هاي اخير در ايران به گل و گياه نگاه ويژه اي مي شود كه در اين راستا توليدكنندگان به دنبال افزايش كيفيت توليدات خود هستند.
وي با اشاره به اينكه بايد نحوه نگهداري گل و گياه از سنين پايين به افراد آموزش داده شود، افزود: در همين راستا آزمايشگاه گل و گياه براي دانش آموزان مقطع تحصيلي دبستان در بازار مركزي گل و گياه اصفهان احداث شد.
مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري با اشاره به اينكه در اين آزمايشگاه به دانش آموزان آموزش هاي علمي و تخصصي در رابطه با كاشت گل و گياهان داده مي شود، خاطرنشان كرد: اين آزمايشگاه تحت نظارت سازمان ميادين است.
كشاورز راد بيان كرد: آزمايشگاه تخصصي گل و گياه  صبح  امروز با حضور مديران استاني و شهري از جمله دكتر قائديها مديركل آموزش و پرورش استان اصفهان، مهندس اميني رئيس شوراي اسلامي شهر، مهندس عليرضا نصر ، دكتر شريعتي، دكتر صادقيان از اعضاء محترم شوراي شهر به صورت رسمي به بهره برداري  رسيد.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 6 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 139156 تعداد کاربران بر خط 26 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.