درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
افتتاح آزمايشگاه تخصصي گل و گياه در بازار مركزي گل و گياه اصفهان
افتتاح آزمايشگاه تخصصي گل و گياه در بازار مركزي گل و گياه اصفهان
مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان خبرداد:

افتتاح آزمايشگاه تخصصي گل و گياه در بازار مركزي گل و گياه اصفهان

مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان گفت: صبح امروز آزمايشگاه تخصصي بازار گل و گياه شهرداري اصفهان به صورت رسمي افتتاح گرديد.افتتاح آزمايشگاه تخصصي گل و گياه در بازار همدانيان

 اصغركشاورز راد اظهار كرد: در سال هاي اخير در ايران به گل و گياه نگاه ويژه اي مي شود كه در اين راستا توليدكنندگان به دنبال افزايش كيفيت توليدات خود هستند.
وي با اشاره به اينكه بايد نحوه نگهداري گل و گياه از سنين پايين به افراد آموزش داده شود، افزود: در همين راستا آزمايشگاه گل و گياه براي دانش آموزان مقطع تحصيلي دبستان در بازار مركزي گل و گياه اصفهان احداث شد.
مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري با اشاره به اينكه در اين آزمايشگاه به دانش آموزان آموزش هاي علمي و تخصصي در رابطه با كاشت گل و گياهان داده مي شود، خاطرنشان كرد: اين آزمايشگاه تحت نظارت سازمان ميادين است.
كشاورز راد بيان كرد: آزمايشگاه تخصصي گل و گياه  صبح  امروز با حضور مديران استاني و شهري از جمله دكتر قائديها مديركل آموزش و پرورش استان اصفهان، مهندس اميني رئيس شوراي اسلامي شهر، مهندس عليرضا نصر ، دكتر شريعتي، دكتر صادقيان از اعضاء محترم شوراي شهر به صورت رسمي به بهره برداري  رسيد.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 24 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 134080 تعداد کاربران بر خط 22 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.