درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
اعضاي كميسيون بهداشت شوراي شهر اصفهان از پروژه هاي سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري بازديد كردند
اعضاي كميسيون بهداشت شوراي شهر اصفهان از پروژه هاي سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري بازديد كردند

اعضاي كميسيون بهداشت شوراي شهر اصفهان از پروژه هاي سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري بازديد كردند

رئيس و اعضاي كميسيون بهداشت، سلامت و خدمات شهري شوراي شهر اصفهان به منظور آشنايي بيشتر با فعاليتهاي سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان از پروژه هاي اين سازمان بازديد كردند.

دكتر عباسعلي جوادي، پور محمد شريعتي نيا و مهدي مزروعي از اعضاي دوره پنجم شوراي شهر اصفهان با بازديد از  فعاليتهاي صورت گرفته و در دست اقدام اين سازمان از زحمات صورت گرفته قدرداني نمودند.

در اين بازديد دكترعباسعلي جوادي رئيس كميسيون بهداشت،سلامت و خدمات شهري شوراي شهر با اشاره به فعاليتهاي صورت گرفته در سازمان ميادين گفت: همانگونه كه سالها قبل ميدان ميوه و تره بار را براي جمع آوري ميدانهاي فرعي سطح شهر احداث نمودند و بسيار هم موفق بودهم اكنون ايجاد اينچنين ميدانهايي در حوزه هاي ديگر نيز مي بايست صورت پذيرد.

وي با اشاره به ايجاد مجموعه بزرگ ساماندهي عمده فروشان خشكبار و خوار و بار در ميدان مركزي ميوه و تره بار گفت: ايجاد 114 سوله جهت فعاليت صنف خشكبار و خواربار و همزمان با آن مراجعه عمده فروشان خيابانهاي جهاد و وليعصر موجب حل معضلات حمل و نقل و ترافيك در اين خيابانها خواهد شد.

جوادي همچنين گفت: مكاني جهت دوچرخه و موتورسيكلت پيش بيني شده است كه در مرحله اوليه و مقدماتي مي باشد و انشالله پس از اجرايي شده مشكلات ترافيكي، در خيابانها و پيادرو ها برطرف خواهد شده و شهرمندان در رفاه بيشتر زندگي خواهند نمود.

رئيس كميسيون بهداشت،سلامت و خدمات شهري با اشاره با ساخت بازار بزرگ گل و گياه اصفهان گفت: هم اكنون فاز اول ميدان بزرگ گل و گياه شروع شده است و انشالله پس از تكميل مشكلات ايجاد شده در خيابان همدانيان كه در حال حاضر بازار گل و گياه اصفهان در آن قرار دارد برطرف خواهد شد

وي در پايان ضمن تشكر از پرسنل و مديريت سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري گفت: زحمات بسياري تا كنون كشيده شده ات و انشالله بايد در برنامه هاي آينده به كمك شوراي اسلامي شهر و شهرداري در خصوص ارائه خدمات بهتر بخصوص در حوزه ساماندهي مشاغل برنامه ريزي نماييم.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 6 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 139156 تعداد کاربران بر خط 22 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.