درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
احداث خوابگاه وبژه رانندگان حمل بار در ميدان مركزي ميوه و تره بار اصفهان
احداث خوابگاه وبژه رانندگان حمل بار در ميدان مركزي ميوه و تره بار اصفهان

احداث خوابگاه وبژه رانندگان حمل بار در ميدان مركزي ميوه و تره بار اصفهان

مدير عامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان از بهره برداري خوابگاه ويژه رانندگان در اين ميدان مركزي ميوه و تره بار خبرداد.

اصغر كشاورز راد با اشاره به مراجعه شمار زيادي از رانندگان حمل ميوه و تره بار در ساعات مختلف شبانه روز به ميدان مركزي ميوه و تره بار گفت: به منظور ارائه خدمات بيشتر به مراجعين ميدان مركزي ميوه و تره بار به خصوص رانندگان محترم حامل بار مكاني در ميدان مركزي ميوه و تره بار جهت استراحت و آسايش  آنان تجهيز و در اختيار گذاشته شد.

وي گفت: باتوجه به كاهش دماي هوا و فصل سرما و نياز رانندگان حامل ميوه و تره بار به مكاني امن و گرم جهت استراحت در شب، خوابگاه ميدان مركزي ميوه و تره بار اصفهان در مكاني به وسعت 150 متر مربع تجهيز و آماده ارائه خدمات ميباشد. 

كشاورز راد با اشاره به اينكه هر شب تعداد قابل توجهي خودرو سبك و سنگين حامل ميوه و صيفي جات از سراسر كشور وارد ميدان مركزي ميوه و تره بار اصفهان مي شود، گفت: رانندگان براي تخليه بار خود مجبورند تا صبح در اين مكان بمانند

مدير عامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان افزود: در فصول سرد، برخي از رانندگان در داخل خودرو استراحت مي كنند كه در برخي موارد ديده شده است براي گرم كردن خود از كپسول ' پيك نيك ' استفاده ميكنند بسيار خطر ناك بوده و امكان دارد دچار گازگرفتي شوند.

كشاورز راد افزود: به همين منظور خابگاه ويژه رانندگان در ميدان مركزي ميوه و تره بار تجهيز و راه اندازي نموديم تا امكان استراحت آنان به دور از هرگونه دغدغه و در كمال آرامش ميسر گردد  تا آنها در مكاني گرم و ايمن استراحت كنند.

وي افزود: ظرفيت كنوني اين خوابگاه 30 تخت مي باشد كه امكان افزايش تخت ها تا 100 تخت وجود دارد

مدير عامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان گفت: اين خوابگاه بصورت رايگان در اختيار رانندگان قرار مي گيرد تا در اين مكان به استراحت بپردازند.

ميدان مركزي ميوه و تره بار اصفهان با حدود 200 هكتار وسعت در سال 1373راه اندازي شد و بطور متوسط روزانه 6 هزار تُن ميوه و صيفي از سراسر كشور براي عرضه به بازار اصفهان وارد اين ميدان مي شود.

 

تعداد بازدیدکنندگان امروز 6 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 139156 تعداد کاربران بر خط 25 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.