درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
بازار روز كوثر 14 بزودي افتتاح مي ‌شود
بازار روز كوثر 14 بزودي افتتاح مي ‌شود
 

بازار روز كوثر 14 بزودي افتتاح مي ‌شود

 

مدير عامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان از افتتاح چهاردهمين بازار كوثر تا پايان مرداد ماه  خبر داد و گفت: اين بازار كه در بلوار شفق محدوده منطقه 13 شهرداري اصفهان واقع شده،  به مناسبت عيد سعيد قربان به بهره‌برداري مي‌رسد.

 

محمد مجيري  با اشاره به اينكه عمليات اجرايي بازار روز كوثر 14 به پايان رسيده است افزود: عمليات عمراني بازار تكميل و در حال حاضر تجهيز بازار در دست اجرا ميباشد و تا عيد سعيد قربان تكميل و به بهرداري خواهد رسيد.

 مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان با اشاره به استقبال شهروندان از بازارهاي روز كوثر تصريح كرد: اكنون در مجموع 14 بازار روز كوثر در شهر اصفهان فعال است و يك  بازار روز نيز در دست احداث مي باشد.

وي  تاكيد كرد: در اين بازارها، شهرداري تمام مايحتاج عمومي و سبد كالاهاي مورد نياز خانواده ها را با 10 تا 40 درصد تخفيف نسبت به ديگر فروشگاه هاي موجود در شهر اصفهان عرضه مي كند.

بازار روز كوثر 14 در فضايي با عرصه دو هزار و هفتصد و هفتاد مترمربع و ساخت چهار هزار و هفتصد مترمربع  اجرايي شده است، وي افزود: با توجه به مشكل اساسي محل پارك جهت مراجعين بازارهاي روز كوثر  در طبقه زيرين بازار پاركينگي به مساحت 2700 متر مربع پيش بيني و ساخته شده است.

وي اظهار داشت: بازارهاي روز كوثر به منظور تامين رفاه شهروندان راه اندازي شده از اين رو اقلام و كالاهاي اين نوع بازارها با كيفيت و قيمت مناسب عرضه مي شود.

محمد مجيري تنوع كالا، كاهش قيمت، حذف واسطه‌هاي غيرضروري، كمك در بهبود ترافيك شهري و كاهش سفرهاي درون شهري، تثبيت قيمت كالا در مناطق مختلف شهري و ... را از مزاياي فروشگاه‌هاي كوثر شهرداري اصفهان عنوان كرد و افزود: هدف از تشكيل بازارهاي روز كوثر حمايت از توليدكنندگان داخلي است.

وي ادامه داد: مردم به برند شهرداري اطمينان دارند  و شهرداري بعنوان دستگاه خدمت رسان ميبايست اطمينان مردم را در جهت كيفيت بيشتر خدمات  افزايش دهد.

وي اظهاركرد: شهروندان مي‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان با مراجعه به نماينده سازمان در آن بازار و يا از طريق سامانه شكايات شهرداري اصفهان به شماره 137 و يا شكايات سازمان به شماره 32684408 و همچنين سامانه پيام كوتاه سازمان به شماره 3000139090 مسايل و مشكلات را اعلام كرده تا در كمترين زمان پيگيري شود
تعداد بازدیدکنندگان امروز 3 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 143017 تعداد کاربران بر خط 29 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.