درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
اجراي "طرح دست‌چين" در بازارهاي كوثر
/img/NoImage.jpg
 
آيين اختتاميه جشنواره كالاي ايراني و افتتاحيه بازار روز كوثر 14

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان گفت: امكان اجراي "طرح دست‌چين" ميوه در فروشگاه‌هاي كوثر در حال بررسي است و تا كنون در تعدادي از بازارها انجام شده است.

محمد مجيري ايمنا اظهار كرد: اينكه بتوانيم در فروشگاه هاي كوثر ميوه را به صورت دست‌چين عرضه كنيم، مطرح شده، اما با توجه به اينكه فضاي فروشگاه ها براي ارايه اين كار محدود است، هنوز در تمام بازارها اجرا  نشده است.

وي تاكيد كرد: تكريم و احترام به نظر مردم در نحوه ارايه خدمت در فروشگاه‌ها بسيار مهم است چرا كه مردم به اين فروشگاه ها و برند كوثر شهرداري اعتماد دارند.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان با بيان اينكه در صدد انجام اقداماتي براي افزايش اعتماد شهروندان هستيم تصريح كرد:، اعتقاد داريم ميوه را خود مردم بايد انتخاب كنند، بنابراين اميدواريم فضاي فروشگاه‌ها اين امكان را فراهم كند تا مردم بتوانند ميوه را خودشان انتخاب و خريداري كنند.

وي افزود: تلاش مي‌كنيم تا قبل از نوروز 98 با پوست‌اندازي و ايجاد تغيير در فضاي بازارهاي روز شهرداري اصفهان در راستاي خدمت‌رساني بيشتر به مردم گام برداريم.

مجيري خاطرنشان كرد: طي برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده در سازمان به اين جمع بندي رسيديم كه فضاي بازارهاي تحت پوشش سازمان ساماندهي مشاغل شهرداري اصفهان را از نظر خدمت‌رساني به مردم در بُعد فيزيكي و آموزشي تغييراتي بدهيم تا بتوانيم خدمت‌رساني مناسب‌تري به مردم داشته باشيم.

وي از بازسازي و نوسازي بازارهاي كوثر شماره هشت و 12 خبر داد و گفت: روند بازسازي و نوسازي براي ساير بازارهاي روز كوثر نيز ادامه خواهد داشت تا بتوانيم قبل از پايان سال‌جاري تمام بازارها را در يك برنامه زمان بندي شده به صورت كامل بازسازي كنيم.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 0 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 142159 تعداد کاربران بر خط 7 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.