درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی
توزيع ميوه نوروزي از 25 اسفندماه در بازارهاي روز اصفهان
توزيع ميوه نوروزي از 25 اسفندماه در بازارهاي روز اصفهان

 

توزيع ميوه نوروزي از 25 اسفندماه در بازارهاي روز اصفهان

ميوه 2

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان گفت: ميوه‌هاي نوروزي با قيمت مناسب از 25 اسفند سال جاري تا 15 فروردين ماه سال آينده در بازارهاي روز شهرداري اصفهان توزيع مي‌شود.

محمد مجيري  اظهاركرد: سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان به منظور تامين ميوه نوروزي شهروندان، هر ساله نسبت به توزيع پرتقال و سيب در بازارهاي روز شهرداري اقدام كرده است.

وي افزود: اين محصولات با كيفيت مطلوب و قيمت مصوب دولت در ايام پاياني سال از تاريخ 25 اسفندماه سال‌جاري لغايت 15 فروردين ماه سال 98 به صورت تمام وقت با عنوان ميوه دولتي در اختيار شهروندان اصفهاني قرار خواهد گرفت.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان تصريح كرد: تمامي اقلام مورد نياز شهروندان از جمله ميوه در اين بازارها با كيفيت مطلوب و قيمتي مناسب به فروش مي‌رسد.

وي تاكيد كرد: شهروندان مي‌توانند در هر ساعت از روز به بازارهاي روز سطح شهر مراجعه و اقلام موجود در سبد غذايي خود را با بهترين شرايط تامين كنند.

مجيري ادامه داد: در خصوص نياز مردم و تامين ميوه پايان سال، همچنين اماكني در سطح شهر براي توزيع ميوه در نظر گرفته شده تا با همكاري سازمان جهادكشاورزي، سازمان صنعت و معدن و تجارت اين اقدام صورت گيرد


تعداد بازدیدکنندگان امروز 3 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 143017 تعداد کاربران بر خط 20 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – کنار گذر اتوبان شهید صیاد شیرازی،حدفاصل چهار راه پیروزی و خیابان رکن الدوله، نبش کوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پیــامـک :   3000139090                     
پست الکترونیک :   mayadin@isfahan.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.