درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
درگاه الکترونیکی شهرداری منطقه 15 شهرداری اصفهان
1396/09/30 برگزاري جلسه ارتقاء روز افزون وحدت و همدلي ميان مسئولين شهري
همزمان با هفته وحدت، ظهر امروز جلسه وحدت و همدلي ادارات به ميزباني شهرداري با حضور مهندس اميري شهردار، حجت الاسلام و المسلمين رباني امام جمعه خوراسگان، جمعي از مديران ادارات و معاونين و مسئولين منطقه در سالن اجتماعات شهرداري برگزارگرديد.
برگزاري جلسه ارتقاء روز افزون وحدت و همدلي ميان مسئولين شهري
  مهندس اميري ضمن تبريك آغاز امامت حضرت ولي عصر (عج) و آغاز هفته وحدت، بر تقويت فضاي وحدت و همدلي لازم بين مسئولين ادارات منطقه در راستاي خدمت هرچه بهتر به مردم را مورد تاكيد قرار داده و اظهار داشت: همه ما بايستي وحدت، دركنارهم بودن و تكيه بر مشتركات و مبنا قرار دادن آنها در تعامل با يكديگر در حل مسائل و مشكلات مربوطه را سرلوحه انجام كارها قرار دهيم.
 
 حجت الاسلام و المسلمين رباني در اين جلسه با بيان سخناني به همدلي بين مسئولين شهري و همه اركان شهرداري در خصوص چگونگي جلب رضايت مردم در حوزه ي مديريت پرداخت.
 
 گفتني است در پايان اين مراسم نماز وحدت با حضور شهردار، معاونين، مسئولين ادارت و ...  به امامت حجت الاسلام رباني امام جمعه خوراسگان، در محل نمازخانه شهرداري اقامه شد.
تعداد بازدیدکنندگان امروز 6 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 78525 تعداد کاربران بر خط 4 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.
ارتباط با مسئولین پرتال