درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
درگاه الکترونیکی شهرداری منطقه 15 شهرداری اصفهان
1396/10/20 مهندس اميري شهردار از پيشرفت 30 درصدي و روند اجرايي فاز 3 فضاي سبز بوستان سروستان خبر داد
ه گزارش روابط عمومي منطقه 15 شهرداري اصفهان؛ 🔸مهندس اميري از پيشرفت 30 درصدي و روند اجرايي فاز 3 فضاي سبز بوستان سروستان خبر داد و اظهار داشت: در راستاي كاهش هزينه هاي مالي و بنا به ضرورت دقت و افزايش سرعت در انجام كارها در كمترين زمان ممكن و به صورت اماني، عمليات فاز 3 فضاي سبز اين بوستان در حال انجام مي باشد.
مهندس اميري شهردار از پيشرفت 30 درصدي و روند اجرايي فاز 3 فضاي سبز بوستان سروستان خبر داد
 
به گزارش روابط عمومي منطقه 15 شهرداري اصفهان؛ 
🔸مهندس اميري از پيشرفت 30 درصدي و روند اجرايي فاز 3 فضاي سبز بوستان سروستان خبر داد و اظهار داشت:  
در راستاي كاهش هزينه هاي مالي  و بنا به ضرورت دقت و افزايش سرعت در انجام كارها در كمترين زمان ممكن و به صورت اماني، عمليات فاز 3 فضاي سبز اين بوستان در حال انجام مي باشد.
 
 
🔸مهندس اميري با بيان اين مطلب كه اگر مي خواهيم شهري زيبا و سرزنده داشته باشيم ، بايد به فضاي سبز آن توجه بيشتري داشته باشيم افزود:
 توسعه و گسترش فضاهاي سبز شهري از جمله برنامه هاي مهم و اولويت هاي مديريت شهري است و لذا نگهداري در كنار كاشت و توسعه، بايد در  برنامه اصلي حوزه فضاي سبز مورد توجه جدي قرار  بگيرد.
 
 
🔸ايشان اظهارداشت داد:  
افزايش سرانه فضاي سبز، ايجاد روحيه نشاط و شادابي در شهروندان و ايجاد چشم انداز زيبا از جمله اهداف اين گونه اقدامات و فعاليت ها است و انجام اين پروژه به صورت اماني و بدون حضور پيمانكار باعث نظارت دقيقتر، سرعت بيشتر، صرفه جويي در وقت و با هزينه بسيار ناچيز، عملياتي گرديده است.
 
 
🔸شهردار منطقه 15 با تاكيد بر اهميت صرفه جويي در شهرداري، توسعه اين اقدامات را در راستاي احساس رضايت و استفاده عموم شهروندان امري مهم دانسته و ادامه داد:
 اميدواريم روز به روز شاهد رشد و شكوفايي اين منطقه در جهت انجام پروژه هاي عمراني، فرهنگي،توسعه فضاي سبز  و ... باشيم.
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 9 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 78552 تعداد کاربران بر خط 33 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.
ارتباط با مسئولین پرتال