درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
درگاه الکترونیکی شهرداری منطقه 15 شهرداری اصفهان
1396/10/25 برگزاري جلسه شوراي معاونين
برگزاري جلسه شوراي معاونين با حضور دكتر نوروزي شهردار اصفهان، مهندس اميري شهردار منطقه 15، حجت الاسلام والمسلمين رباني امام جمعه خوراسگان، نائب رئيس و اعضاء شوراي اسلامي شهر، جمعي از مديران، معاونين و مسئولين درخصوص مسائل و مشكلات منطقه 15
برگزاري جلسه شوراي معاونين
 
به گزارش روابط عمومي منطقه 15 شهرداري اصفهان؛ 
در ابتداي اين جلسه مهندس اميري ضمن عرض خيرمقدم و تشكر از برگزاري اين جلسه، درخصوص فعاليت ها، طرح ها، پروژه ها  و اهم مشكلات و معضلات موجود و ... گزارشي را ارائه و استفاده از نظرات سازنده براي ايجاد تغييرات مفيد و ساختاري را حائز اهميت برشمرد و اظهار داشت: 
جلب مشاركت سرمايه گذاران، شهروندان و ... از عمده اهداف منطقه است. 
 
 
 وي بيان داشت: اينك زمان آن رسيده كه بين شهرداري و ساير ارگان ها هم‌افزايي صورت گيرد و اين منطقه نيز به لحاظ وسعت جغرافيايي نسبت به ساير مناطق، نيازمند اولويت‌بندي در خصوص اجراي طرح ها و پروژه هاي مربوطه مي باشد
 
 ايشان تاكيد كرد: با اصلاح رويه ها و رفع نواقص در فعاليت هاي شهرداري، در مسير حل مشكلات منطقه و مردم گام برخواهيم داشت.
 
 
 در ادامه اين جلسه نيز دكتر نوروزي ابتدا در خصوص مركز سامانه مديريت شهري(137) دراين منطقه اشاره و مطالبي را در خصوص ارائه خدمات بهتر و ايجاد فرصتي براي مشاركت شهروندان و بررسي ميزان آشنائي، بهره گيري و رضايتمندي شهروندان به عنوان مخاطبان و مشتريان اين مر كز را بيان نمودند.
 
 ايشان همچنين در خصوص وضعيت دانشگاه آزاد اسلامي، شناخت چالش ها، پتانسيل ها و تعامل و همكاري مجموعه مديريت شهري و دانشگاه در جهت خدمت رساني بيش از پيش به مردم و منطقه مطالبي را عنوان نمود.
 
 دكتر نوروزي با اشاره به بحث كمبود منابع آبي و فضاي سبز، درخواست تشكيل كارگروه به جهت بحران آب و ارائه راهكار مناسب در اين زمينه را خواستار شد.
 
 
 وي يكي از دغدغه هاي مديريت شهري را بازآفريني و احياء بافت هاي فرسوده شهري عنوان نموده و خواستار حمايت هاي شهرداري از تجميع و سرمايه گذاري در بافت هاي فرسوده، اعطاي امتيازات ويژه، تشويق و مشاركت شهروندان و ... گرديد.
 
 
 شهردار اصفهان در ادامه سخنان خود درخصوص پروژه رينگ چهارم حفاظتي، دروازه هاي ورودي شرق اصفهان و وضعيت كارخانه قند در جهت رونق اقتصادي و بهره برداري مناسب براي اين منطقه و منظور نمودن آن در بودجه تاكيد ويژه نمود.
شايان ذكر است در پايان اين جلسه، شهردار اصفهان و هيئت همراه در معيت شهردار منطقه و جمعي از معاونين و مسئولين، از پروژه هاي مشاركتي، تجاري و پاركينگ طبقاتي خان و همچنين از ستاد فرهنگ سلامت (فرهنگسراي شريعتي) بازديد به عمل آورد.
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 3 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 78546 تعداد کاربران بر خط 53 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.
ارتباط با مسئولین پرتال