درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
درگاه الکترونیکی شهرداری منطقه 15 شهرداری اصفهان
1397/02/16 بازديد ميداني
بازديد ميداني دكتر اميري شهردار به همراه مديران ستادهاي ؛ معاونت شهرسازي، ترافيك، سازمان طراحي و بازرسي شهرداري اصفهان از پروژه هاي عمراني پيش بيني شده در بودجه سال 97
بازديد ميداني

در راستاي تداوم اقدامات عمراني براي آباداني شهر، صبح امروز دكتر اميري شهردار به همراه جمعي از مديران ، معاونين و مسئولين از پروژه هاي پيشنهادي در بودجه سال 97 بازديد به عمل آورد.

 
دكتر اميري اظهار داشت: با توجه به برنامه ريزي صورت گرفته از سوي كارشناسان حوزه معاونت فني و عمراني شهرداري و بر اساس  نيازهاي ضروري و اولويت بندي شهرداري،  تعدادي پروژه  اساسي تدوين شده ، كه با همت و تلاش همه معاونين، مسئولين و كاركنان شهرداري شاهد تغيير و تحولات چشمگيري در مسير توسعه شهري در اين منطقه خواهيم بود. 
 
ايشان در ادامه افزود: اين پروژه ها بر اساس نيازهاي ضروري و اولويت بندي شهرداري در نظر گرفته شده، اميدواريم پروژه هاي عمراني بيشتري را با استفاده از ايده ها و برنامه هاي ارائه شده در اين منطقه، در راستاي رسيدن به  شهري پويا و ايده آل تعريف و اجرا نماييم. 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 3 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 78546 تعداد کاربران بر خط 25 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.
ارتباط با مسئولین پرتال