سال 95Omran
1ارتباط با مانقشه سايت1عضويت و ورود اعضا1صفحه اصلیصفحه اصلی
1398/02/11 بهره‌برداري از ابر پروژه شهر در نيمه نخست سال آينده98/02/11
بهره‌برداري از ابر پروژه شهر در نيمه نخست سال آينده98/02/11

معاون عمران شهري شهردار اصفهان با تاكيد بر اينكه آهنگ رشد و پيشرفت در پروژه مركز همايش‌ها به صدا در آمده است، گفت: مديريت شهري اصفهان در صدد است پروژه‌ بزرگ سالن همايش‌هاي بين‌المللي امام خامنه‌اي را تا نيمه نخست سال آينده به اتمام برساند.

ايرج مظفر عنوان كرد : اخيرا 100 ميليارد تومان قرارداد در پروژه سالن همايش‌هاي بين‌المللي امام خامنه‌اي با چند پيمانكار براي اجراي پروژه‌هاي جديدي همچون سن متحرك، كنكورس و تجهيز پست‌هاي برق امضاء شده است.

وي با بيان اينكه بررسي مشكلات پيمانكاران با توجه به شرايط اقتصادي حاكم بر بازار انجام و در حال رفع است، افزود: تا نيمه نخست سال آينده پروژه سالن همايش‌هاي بين‌المللي امام خامنه‌اي تكميل خواهد شد، البته براي اجراي پروژه‌هاي تجاري و هتل هنوز اقدامي انجام نشده است.

معاون عمران شهري شهردار اصفهان تصريح كرد: براي بهره‌برداري از سالن اجلاس همكاري بخش خصوصي مورد نظر است تا سرعت بهره‌برداري را بالا ببريم در اين راستا شهرداري اصفهان از سرمايه‌گذاران براي ساخت هتل و مراكز تجاري مركز همايش‌ها كه به‌نوعي تكميل‌كننده اين پروژه است، دعوت به همكاري و مشاركت مي‌كند.

وي تاكيد كرد: شهرداري اصفهان با توجه به شرايط موجود اقتصادي با استفاده از پتانسيل‌هاي نقدي و غيرنقدي، املاك، امتيازات و سازمان عمران تلاش مي‌كند پروژه‌هاي عمراني بزرگ شهر اصفهان را با كيفيت مطلوب اجرا كرده و به پايان برساند.