سال 95Omran
1ارتباط با مانقشه سايت1عضويت و ورود اعضا1صفحه اصلیصفحه اصلی
1398/02/28 مظفر خبرداد: 2850 ميليارد تومان بودجه عمراني شهرداري اصفهان در سال 98-98/02/28
مظفر خبرداد: 2850 ميليارد تومان بودجه عمراني شهرداري اصفهان در سال 98-98/02/28

معاون عمران شهري شهردار اصفهان گفت: در بودجه سال 98 شهرداري اصفهان دو هزار و 850 ميليارد تومان براي اجراي پروژه‌هاي عمراني شهر در نظر گرفته شده است.

ايرج مظفر در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: اولويت نخست شهرداري اصفهان پروژه قطار شهري است كه براي آن  1600 ميليارد تومان اعتبار در بودجه امسال پيش بيني شده است.

وي اولويت دوم پروژه هاي عمراني شهر را حلقه حفاظتي شهر عنوان كرد و افزود: با توجه به اينكه ظرفيت رينگ سوم اشباع شده، احداث رينگ چهارم به طول 78 كيلومتر كه 45 كيلومتر آن در محدوده شهر اصفهان و مابقي آن در محدوده چند شهر همجوار واقع شده، با محوريت شهرداري اصفهان در حال احداث است كه تا پايان امسال بخشي از فوايد آن در بخش شمال شهر اصفهان نمايان خواهد شد چرا كه ترافيك از سه راه نقشينه، چهارراه عاشق اصفهاني و بعثت رفع خواهد شد.

معاون عمران شهري شهردار اصفهان با بيان اينكه از نيمه دوم سال گذشته پروژه هاي عمراني شهر با شتاب زيادي آغاز شده و در حال اجرا است، گفت: اگر شهروندان گذري به سمت شمال شرق اصفهان داشته باشند، مشاهده خواهند كرد در نقاطي كه از 25 سال پيش براي تردد با مشكلات زيادي مواجه بودند با اجراي پروژههاي عمراني در حال تحول است.

وي تصريح كرد: ادامه بلوار فرزانگان به طول پنج كيلومتر، احداث يك و نيم كيلومتر از رينگ در منطقه 14، احداث تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني، احداث مجموعه پلها و تقاطع غيرهمسطح نصفجهان از جمله اقداماتي است كه در شهر آغاز شده و با زمان‌بندي فشرده در حال اجرا است.

مظفر با بيان اينكه پروژه هاي مركز همايش‌هاي بين‌المللي امام خامنهاي با قوت در حال اجرا است، گفت: يكي از بزرگترين پروژه‌ها احداث مخازن و خطوط انتقال آب جهت استفاده از آب‌هاي خاكستري براي آبياري فضاي سبز به منظور  صرفه جويي و استفاده بهينه از منابع آبي است.