درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان عمران شهرداری اصفهان
احداث تقاطع‌هاي غيرهمسطح شهيد اردستاني و كارخانه قند تا شهريور ماه
 
 
✅ مديرعامل سازمان عمران شهرداري اصفهان از آغاز عمليات اجراي تقاطع غيرهمسطح شهيد اردستاني، تقاطع غير همسطح كارخانه قند و ايستگاه مترو زينبيه تا شهريور ماه سال جاري خبر داد.

✅ سعيد كورنگ بهشتي با اعلام اين خبر اظهار كرد: اجراي بخش‌هايي از رينگ چهارم به‌ خصوص در شمال شرقي شهر كه خودروهاي سنگين در آن تردد مي‌كنند و جايگزيني ندارند در اولويت قرار دارد؛ از اين رو احداث تقاطع‌هاي غير همسطح كارخانه قند و شهيد اردستاني در دستور كار قرار گرفته است.

✅ وي ادامه داد: مقدمات آغاز احداث تقاطع غيرهمسطح شهيد اردستاني با  برآورد هزينه 25 ميليارد تومان از سوي معاونت عمران در حال انجام است.

✅ مديرعامل سازمان عمران شهرداري اصفهان از آغاز عمليات اجرايي تقاطع غيرهسمطح كارخانه قند با هزينه 60 ميليارد تومان سخن به ميان آورد و تصريح كرد: اين پروژه بعد از توافقات نهايي با بنياد مستضعفان به عنوان مالك كارخانه قند اجرا خواهد شد.  

✅ وي اضافه كرد: معماري تقاطع شهيد اردستاني و تقاطع كارخانه قند به صورت منحصر به فرد طراحي شده و هر دو اين تقاطع ها در مسير حلقه حفاظتي شهر قرار دارد.

✅ بهشتي با بيان اينكه احداث ايستگاه شاهد مترو واقع در چهار راه بنايي زينبيه  با هزينه 36 ميليارد تومان بعد از مراحل نهايي آزادسازي نيمه اول سال جاري آغاز مي‌شود، افزود: خط دو مترو داراي 24 ايستگاه است كه دستور اجراي 16 ايستگاه آن صادر شده و هشت ايستگاه باقي مانده آن نيز به خميني‌شهر منتهي مي‌شود.

✅ رينگ حفاظتي يا رينگ چهارم 78 كيلومتر طول دارد و احداث آن از شمال و شمال شرقي اصفهان آغاز مي شود. اين حلقه حفاظتي داراي 39 پروژه بزرگ است و براي حفاظت از حريم شهر و اراضي كشاورزي و جلوگيري از توسعه ناموزون شهر احداث مي شود.

✅ رينگ چهارم ترافيكي از 11منطقه شهر اصفهان عبور مي كند؛ اين طرح از كارخانه  قند شروع و پس از گذر از بزرگراه شهيد اردستاني، خيابان آيت الله غفاري در زينبيه و بزرگراه  بعثت و معلم به ميدان استقلال وارد مي شود و در خيابان لوله آب خميني شهر و با عبور از خيابان آتشگاه وارد شهر درچه مي گردد؛ در اين محدوده با گذر از سه پل از روي رودخانه و عبور از اتوبان ذوب آهن وارد شهر ابريشم شده و پس از آن از جنوب سپاهان شهر بر روي مسير كنار گذر شرق اصفهان قرار گرفته و با تعريض اين مسير كمربندي، مجدد به كارخانه قند متصل مي شود.
1397/03/23
تعداد بازدیدکنندگان امروز 6 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 191099 تعداد کاربران بر خط 11 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
                                   آدرس:خیابان 22بهمن ،مجموعه اداری امیر کبیر سازمان عمران شهرداری اصفهان
تلفن:17-03132670813 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.