درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان مدیریت پسماند
​مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان:فرهنگ تفکیک پسماند باید نهادینه شود
/img/NoImage.jpg
امیر حسین کمیلی در حاشیه همایش بزرگداشت روز جهانی زمین پاک با گرامیداشت میلاد امام علی (ع) اظهار کرد: در سایت جهانی زمین پاک تنها همایشی که ثبت شده، همایش اصفهان است و این افتخار بزرگی برای شهر اصفهان محسوب می شود.
وی در ادامه با اشاره به اینکه پسماند ویژه به پسماند پزشکی، مواد خطرناک و صنعتی تقسیم می شود، افزود: شهروندان باید پسماند مواد خطرناک خود را مانند بطری مواد شوینده، شیشه شکسته، قطعات موبایل و غیره به صورت جداگانه از پسماند تر و خشک جمع آوری کنند و به ناوگان پسماند خشک یا ایستگاه های ثابت بازیافت تحویل دهند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان بیان کرد: جمع آوری پسماندهای پزشکی برعهده تولید کننده پسماند است و شهرداری و مدیریت پسماند شهر وظیفه ای در قبال جمع آوری پسماند ویژه ندارند.
کمیلی با اشاره به اینکه باید فرهنگ تفکیک پسماند برای شهروندان نهادینه شود، اضافه کرد: شهروندان درمحل تولید زباله باید پسماند را تفکیک کنند و تحویل ناوگان پسماند دهند.
وی با بیان اینکه حدود 80 ایستگاه ثابت پسماند در مناطق مختلف شهر وجود دارد و شهروندان می توانند پسماندهای خشک و خطرناک خود را به این ایستگاهها تحویل دهند، ادامه داد: زباله های تر یک شب در میان جمع آوری می شود تا شهر از هر گونه مسائل غیر بهداشتی دور باشد
1395/02/04
تعداد بازدیدکنندگان امروز 0 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 186617 تعداد کاربران بر خط 19 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس سازمان : اصفهان - خيابان مشتاق سوم ابتداي بلوار ارغوانيه ابتداي بلوار رضوان سازمان مديريت پسماند شهرداري اصفهان
تلفن : 35314799-35314757
فكس: 35314533 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.
ارتباط با مسئولین پرتال