درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
معاونت خدمات شهری
سد معبر تجاوز آشكار به حقوق شهروندان است
سد معبر تجاوز آشكار به حقوق شهروندان است

حسن محمدحسيني: روزانه در هسته مركزي و خيابان‌هاي پر تردد شهر از جمله ضلع شمالي و جنوبي ميدان امام علي(ع) و خيابان عبدالرزاق موارد مختلف سد معبر از سوي مردم گزارش مي‌شود و اين موضوع همواره مورد گلايه شهروندان بوده است.

وي تصريح كرد: سد معبر تجاوز آشكار به حقوق شهروندان است و ما موظف هستيم روزانه براي احقاق حقوق مردم تلاش كنيم.

مديركل پيشگيري و رفع تخلفات شهري شهرداري اصفهان با بيان اينكه اكيپ‌هاي رفع تخلفات شهري با گشت‌زني‌هاي مكرر تا حد امكان از سدمعبر واحدهاي صنفي جلوگيري مي‌كنند، گفت: در سال‌جاري با همكاري اتحاديه‌هاي صنفي، گشت‌زني‌هاي مشتركي همراه با بازرسان اتحاديه‌ها، بازرسان اماكن و نيروهاي شهرداري انجام و با فرايند تعريف شده نسبت به رفع سدمعبر اقدام و با مستندسازي روند تخلفات را بررسي مي‌كنيم.

وي تاكيد كرد: تبصره يك بند دو ماده 55 قانون شهرداري‌ها ضمن اينكه استفاده از معابر عمومي براي كسب را ممنوع اعلام كرده، شهرداري را نيز موظف به رفع سد معبر كرده، از اين رو شهروندان بايد نسبت به سد معبر حساسيت داشته باشند و براي رفع آن احساس مسئوليت كنند.

محمدحسيني با اشاره به فعاليت دستفروشان در سطح شهر، اظهاركرد: دستفروشان در بازارچه‌هاي محلي ساماندهي شده‌اند تا حضور آنها در خيابانهاي پر تردد از جمله خيابان علامه مجلسي كاهش پيدا كند؛ به شهروندان قول مي‌دهيم كه در اسرع زمان فعاليت چشمگيرتري در خصوص رفع سد معبر داشته باشيم.

مديركل پيشگيري و رفع تخلفات شهري شهرداري اصفهان با بيان اينكه آسيب‌هاي اجتماعي شهر با همكاري كسبه قابل حل است، گفت: با توجه به احداث ميدان امام علي(ع) ورود و توقف موتورسيكلت‌ها در اين ميدان باعث سد معبر براي شهروندان و حتي كسبه مي‌شود كه اميدواريم با فرهنگسازي شاهد كمرنگ‌تر شدن اين معضل در شهر باشيم.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 2 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 236780 تعداد کاربران بر خط 91 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.