درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
معاونت خدمات شهری
اخطار آتش‌نشاني اصفهان درباره فروش تجهيزات ناايمن بخاري
اخطار آتش‌نشاني اصفهان درباره فروش تجهيزات ناايمن بخاري

محسن گلابي اظهاركرد: متاسفانه امسال شاهد فروش زانو، كلاهك اچ و لوله بخاري ناايمن و نامناسب با ورق‌هاي نازك و اتصالات ضعيف توسط برخي توليدكنندگان و افراد غيرفني در برخي كارگاه‌هاي واقع در روستاهاي اطراف شهر اصفهان هستيم.

وي با بيان اينكه علي‌رغم اخطار كتبي و رسمي اتحاديه مربوطه به اين افراد، همچنان شاهد توليد، توزيع و فروش تجهيزات ناايمن بخاري هستيم، افزود: نازك بودن ورقه‌هاي استفاده شده، باز شدن اتصالات يا سوراخ‌شدن به دليل حرارت ناشي از احتراق، همچنين وجود شكاف در لوله‌هاي توليد شده به دليل نامرغوب‌بودن ورق اوليه، حوادث مرگ خاموش (گازگرفتگي) را افزايش خواهد داد.

مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري اصفهان خاطرنشان كرد: از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان خواسته شده تا به صورت فوري با عاملان اين تخلف برخورد كنند.

وي از شهروندان درخواست كرد: در زمان خريد وسايل بخاري به كيفيت محصولات دقت كرده و در صورت شك به كيفيت محصولات، مراتب را به مسئولان ذي‌ربط اطلاع دهند.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 16 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 234170 تعداد کاربران بر خط 156 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.