درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
معاونت خدمات شهری
آبگرفتگي حادثه‌ساز نداشتيم/ مادي عبدالله‌خان ناژوان پرآب شد
آبگرفتگي حادثه‌ساز نداشتيم/ مادي عبدالله‌خان ناژوان پرآب شد

غلامرضا ساكتي -رييس اداره خدمات شهري- اظهار كرد: همزمان با بارش باران رحمت الهي در هر كدام از مناطق 15 گانه شهرداري اصفهان به طور ميانگين بين پنج تا شش اكيپ رفع آبگرفتگي به حالت آماده باش درآمدند.

وي افزود: خوشبختانه بارش باران همزمان با آغاز فعاليت پاكبانان در سطح شهر بود، از اين رو حدود دو هزار و 500 پاكبان در معابر شهر موارد آبگرفتگي را رفع مي‌كردند.

رييس اداره خدمات شهري شهرداري اصفهان با بيان اينكه در بزرگراه‌ها و اتوبان‌هاي شهر اصفهان سپتينگ چاهها فعال و نفراتي مستقر شده بودند، تصريح كرد: با اقدامات و پيش بيني هاي انجام شده آبگرفتگي حادثه‌ساز نداشتيم.

وي ادامه داد: ما به آب‌هاي سطحي آبگرفتگي نمي‌گوييم زيرا اگر در حد پنج سانتي‌متر آب جايي باقي بماند، آب جاري است، اما آبگرفتگي وقتي است كه مسير راهي مسدود شود، از اين رو ما آبگرفتگي با اين مضمون نداشتيم و آنچه هست آب‌هاي جاري است كه با توجه به حجم بارش‌ها و دبي ورودي و خروجي كانال‌هاي دفع آب‌هاي سطحي، آب جاري مي‌شود و كم كم رفع خواهد شد.

ساكتي با بيان اينكه حتي يك قطره آب در سطح زيرگذرهاي شهر جمع نشده است، گفت: تردد خودروها در تمام رينگ‌هاي شهر به خوبي در حال انجام است.

وي گفت: در حال حاضر بخش عمده‌اي از آب‌ها با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، با شدت خوبي وارد ناژوان مي‌شود تا مادي‌هاي ناژوان پُر آب شود، به طوري كه هم اكنون آب در مادي عبدالله خان ناژوان جاري است.   
تعداد بازدیدکنندگان امروز 16 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 234170 تعداد کاربران بر خط 87 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.