درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
معاونت خدمات شهری
فعاليت30 اكيپ رفع تخلفات شهري براي هدايت مسافران/ چادر زدن در شهر ممنوع
فعاليت30 اكيپ رفع تخلفات شهري براي هدايت مسافران/ چادر زدن در شهر ممنوع

حسن محمدحسيني اظهاركرد: مسافران دو روز قبل از تعطيلات بهمن‌ماه جاري وارد شهر اصفهان شده بودند و به همين دليل برنامه ريزي‌هاي لازم از چند روز قبل انجام و در هر منطقه يك اكيپ ثابت و يك اكيپ گشت در نظر گرفته شد.

وي افزود: حدود 30 اكيپ براي راهنمايي مسافران به مكان هايي كه امكان اقامت وجود دارد فعاليت مي‌كنند، حتي گاهي مسافران در كنار بزرگراه‌ها دچار سردرگمي براي يافتن مسير مورد نظرشان مي‌شوند كه اين اكيپ‌ها راهنمايي لازم را انجام مي‌دهند.

مسئول كميته انتظامي و قضايي ستاد تسهيلات خدمات سفر شهر اصفهان با تاكيد بر اينكه همچون سال‌هاي گذشته نصب چادر در پارك هاي حاشيه زاينده رود و ساير پارك‌هاي شهر ممنوع است، گفت: اكيپ هاي ستاد انتظامي و قضايي در صورت مشاهده نصب چادر توسط مسافران، با نهايت تكريم تذكرات لازم را به مسافران داده و آنها را براي استقرار و استراحت به مكان هاي مجاز هدايت مي‌كنند.

وي اظهاركرد: طي اين دو روز بيشترين موارد نصب چادر در پارك‌هاي حاشيه رودخانه و «پارك مادر» رو به روي بيمارستان غرضي مشاهده شده كه در حين نصب، تذكرات لازم انجام و از نصب آن ممانعت به عمل آمده است چرا كه اين اقدام از نظر ايمني و امنيتي به صلاح مسافران نيست.

محمدحسيني با بيان اينكه بيشترين فعاليت اكيپ‌هاي رفع تخلفات شهري در مناطق مركزي شهر از جمله چهار، يك، سه، پنج، شش و ناژوان بوده است، افزود: اين اكيپ‌ها راهنمايي لازم را براي رفتن به محل هاي در نظر گرفته شده از جمله ورزشگاه‌هاي كاوه و ولايت براي اقامت به مسافران داده و حتي در مسافتي با مسافران همراه مي شدند تا از مسير منحرف نشوند.

وي تاكيد كرد: سياست ما ممنوعيت نصب چادر در پارك‌ها و سطح شهر است زيرا نصب چادر مخاطرات زيادي از نظر ايمني و امنيتي به همراه دارد.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 25 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 240784 تعداد کاربران بر خط 104 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.