سال 94منطقه 11شهرداری
English\العربیهنقشه سایتنقشه سایتعضویت و ورود اعضاورود اعضاصفحه اصلیصفحه اصلی
1397/05/01 پيام تبريك مدير منطقه 11 به مناسبت فرارسيدن سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع)
پيام تبريك مدير منطقه 11 به مناسبت فرارسيدن سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع)

السلام عليك يا ثامن الحجج يا علي ابن موسي الرضا (ع)

 

سلام بر شما اى خسرو خوبان، اى فرزند پيامبر و على، و اى امامى كه لقبتان از اركان عشق و توحيد است و افضل مقامات دين و اشرف حالات مقربين مي باشد و محبت ملزوم ان است .و درود بيكران بر اجداد  بزرگوارتان و سلاله پاك و معصومتان كه تلالو نامشان چونان تيرگي را مغلوب ساخت كه هم جهالت گذشتگان را برطرف نمود و هم راه رهايي از ضلالت آيندگان را اشكار كرد.

و سلام بر شمائي كه گوشزد كرديد: صديق كل امري عقله و عدوه جهله و مجدد گفتيد : ليس العباده كثره الصلوه و الصوم، انما العباده التفكر في امر الله عزوجل و چنين عقل را كرامت بخشيديد و در فهم گزاره هاي ديني و تعليم و تبيين و دفاع از آنها به كارگماشتيد. عقلي كه جز در برابر حق خضوع نمي كند و تنها اطمينان بخشش يقين است كه انهم در پناه رفتار و گفتار شما و رويه عقل گرايي اعتداليتان و دوري جستن از ظاهر گرايي افراطي و تاويل گرايي صرف حاصل مي گردد.

اي پسر فاطمه با تولدتان مدينه نوراني گشت و ديار خراسان چشم به راه قدومتان شد ، باشد كه از عطر وجودتان و بهجت سبز ولايتتان اكنده گردد و خاكش نگين درخشان وطن و فخر ايران زمين شود . اري در اا ذي القعده اينه حسن سرمدي را از عرش كبريايي بر فرش مدينه النبي نهادند تا روشنايي و دانايي را جلوگر باشد. زاد روزتان بر تمامي شيعيان و دوستدارانتان خجسته باد اي عالم ال محمد.

 

« حميد اشرفي مدير منطقه 11 شهرداري اصفهان »