سال 94منطقه 11شهرداری
English\العربیهنقشه سایتنقشه سایتعضویت و ورود اعضاورود اعضاصفحه اصلیصفحه اصلی
1397/05/02 كارخانه روغن نباتي به مجتمع تجاري - تفريحي تبديل مي شود
كارخانه روغن نباتي به مجتمع تجاري - تفريحي تبديل مي شود

مدير منطقه 11 شهرداري اصفهان گفت: كارخانه روغن نباتي خيابان امام خميني (ره) به مجتمع تجاري- تفريحي تبديل و تعدادي از واحدهاي اين مجتمع به مبل‌ رهنان اختصاص داده مي‌شود.

حميد اشرفي در خصوص طرح تبديل كارخانه روغن نباتي به مركز مبل گفت: اين كارخانه آخرين كارخانه‌اي است كه بايد از اصفهان خارج شود. البته در حال حاضر بخش توليد روغن اين كارخانه تعطيل شده و فقط بسته بندي و چاپ برچسب در آن انجام مي‌شود.

وي با بيان اينكه شهرداري منطقه 11 با مسئولان كارخانه روغن نباتي براي تبديل اين كارخانه به مركز تجاري - تفريحي وارد مذاكره شده ‌است، افزود: تاكنون در حدود  70 ساعت جلسه با وكيل و مالكان كارخانه برگزار شده و اگر شوراي شهر و كميسيون ماده پنج اين توافق را تاييد كنند، پس از احداث مجتمع تجاري- تفريحي در محل فعلي كارخانه روغن نباتي مي تواند چند طبقه از اين مجتمع به مبل‌فروشان رهنان اختصاص داده مي‌شود.  

مدير منطقه 11 شهرداري اصفهان با بيان اين مطلب كه توافقات شهرداري منطقه با مالكان كارخانه نباتي انجام و به بخش حقوقي ارسال شده تا مورد ارزيابي قرار گيرد، تصريح كرد: اين موضوع در قالب لايحه به شوراي شهر ارسال مي شود و با تصويب اين طرح در مراجع بالادستي منطقه 11 شهرداري اصفهان متحول خواهد شد.