سال 94منطقه 11شهرداری
English\العربیهنقشه سایتنقشه سایتعضویت و ورود اعضاورود اعضاصفحه اصلیصفحه اصلی
1397/05/29 برگزاري گردهمايي ائمه جماعت و هيئات مذهبي منطقه 11
برگزاري گردهمايي ائمه جماعت و هيئات مذهبي منطقه 11

مدير منطقه 11 شهرداري اصفهان گفت : گردهمايي ائمه جماعت و هيئات مذهبي منطقه 11 روز يكشنبه 28 مرداد 1397 همزمان با سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر (ع) ، با حضور مديران شهري ، ائمه جماعات مساجد و مسئولان هيئات مذهبي منطقه 11 در باغ بانوان فروغ برگزار گرديد.

حميد اشرفي هدف از برگزاري اين گردهمايي را تعامل بيشتر بين هيئات مذهبي و دستگاههاي اجرايي شهر بويژه منطقه در راستاي هرچه باشكوه برگزار شدن مراسم و آيين هاي ماه محرم بيان نمودند.

ايشان رعايت نظم و بهداشت را توسط هيئات خواستار شدند و متولي صدور مجوز جهت برپايي ايستگاه صلواتي را سازمان تبليغات اسلامي معرفي نمودند.

حضرت حجت الاسلام و المسلمين محمدي تعظيم شعائر ديني و انجام منظم و دور از بدعتها در مراسم دهه محرم را از وظايف هيئات مذهبي بيان كردند و سكولار نبودن هيئات مذهبي را توصيه مقام معظم رهبري عنوان نمودند.

ايشان از مسئولان هيئات مذهبي خواستند تا  همچون قبل از مسائل اختلافي و تفرقه ساز دوري جسته و همه را به وحدت و همگرايي دعوت كرده و از سخنرانان و مداحان انقلابي به دور از جناح بازيهاي سياسي در مراسم ماه محرم استفاده نمايند.

امام جمعه غرب اصفهان به گردهمايي باشكوه هيئات مذهبي منطقه 11 در روز عيد غدير اشاره كرده و احياء اين روز بزرگ را وظيفه اصلي همه شيعيان جهان بيان نمودند.

در اين مراسم جناب آقاي خاتون آبادي مشاور شهردار در امور مساجد و هيئات مذهبي ، رئيس كلانتري 25 اصفهان  و رئيس ايستگاه آتش نشاني و خدمات ايمني  21 شهرداري اصفهان  نكاتي را كه با يد هيئات در ماه محرم رعايت كنند را مطرح نمودند.

حسن ختام جلسه هم ذكر مصيبت حضرت امام حسين (ع) بود.