سال 94منطقه 2 شهرداری
English\العربیهنقشه سایتعضویت و ورود اعضاloginصفحه اصلی
خلاصه خبر
معاون حمل و نقل و ترافيك شهردار اصفهان از لزوم احداث پل عابر پياده مقابل پايانه صمديه خبر داد و گفت: اعتبارات لازم براي احداث پل عابر پياده صمديه و ساير پل‌ها در نقاط شناسايي شده در سال آينده تامين خواهد شد.
پل عابر پياده

معاون حمل و نقل و ترافيك شهردار اصفهان از لزوم احداث پل عابر پياده مقابل پايانه صمديه خبر داد و گفت: اعتبارات لازم براي احداث پل عابر پياده صمديه و ساير پل‌ها در نقاط شناسايي شده در سال آينده تامين خواهد شد.

عليرضا صلواتي در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: عرض زياد خيابان صمديه از سه‌راه كهندژ به سمت سه‌راه صمديه و سرعت بالاي خودروها باعث شده تا عبور و مرور عابران پياده و ساكنان اين محدوده از اين خيابان با مشكل مواجه شود.

وي با اشاره به لزوم احداث پل عابرپياده مقابل پايانه صمديه افزود: اعتبارات لازم براي احداث پل عابر پياده صمديه و ساير پل‌ها در نقاط شناسايي شده در سال آينده تامين خواهد شد.

معاون حمل و نقل و ترافيك شهردار اصفهان در ادامه از توسعه پايانه صمديه خبر داد و اظهاركرد: طرح توسعه پايانه صمديه با مشاركت بخش خصوصي امسال كليد مي‌خورد.

صلواتي ابراز اميدواري كرد: پايانه صمديه به يك پايانه مدرن تبديل شود تا مسافران شهرهاي غربي استان با سهولت بيشتري سفرهاي خود را انجام خواهند داد.

1397/06/31