درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
بيست و هفتمين جشنواره گل و گياه، ماهي‌هاي زينتي و مشاغل خانگي در محل بازار مركزي گل و گياه اصفهان برگزار ميگردد
بيست و هفتمين جشنواره گل و گياه، ماهي‌هاي زينتي و مشاغل خانگي در محل بازار مركزي گل و گياه اصفهان  برگزار ميگردد

بيست و هفتمين جشنواره گل و گياه، ماهي‌هاي زينتي و مشاغل خانگي در محل بازار مركزي گل و گياه اصفهان برگزار ميگردد

 

هر ساله همزمان با ايام پاياني سال و به مناسبت آغاز سال جديد به منظور ايجاد روحيه نشاط و شادابي در بين شهروندان گرامي ، افزايش فرهنگ استفاده از گل و گياه و آشنايي با مزاياي آن و تاثيرات روحي و رواني استفاده از اين منبع خدادادي و همچنين حمايت از توليدگنندگان گل و گياه و ماهيان زينتي و مشاغل خانگي ؛ جشنواره اي در محل بازار گل و گياه شهرداري اصفهان برگزار مي شود.

در اين جشنواره نمايندگان توليدكننده و پرورش‌دهندگان گل و گياه از استان‌هاي مختلف كشور حضور داشته و جديدترين توليدات خود را در معرض ديد عموم قرار مي‌دهند. حضور توليد كنندگان ماهي هاي زينتي و همچنين توليد كنندگان مشاغل خانگي كه عموماً از زنان سرپرست خانوار مي باشند از نقاط برجسته اين جشنواره مي باشد.

مدير عامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان با اعلام اين خبر، گفت: در اين جشنواره نمايندگان توليدكننده و پرورش‌دهندگان گل و گياه از استان‌هاي مختلف كشور از جمله تهران، فارس، مركزي، قم، كهگيلويه و بوير احمد، گيلان، مازندران و خوزستان حضور دارند تا جديدترين توليدات خود را در معرض ديد عموم قرار ‌دهند.

اصغر كشاورز عنوان كرد: در اين جشنواره انواع ماهيان زينتي، گل‌هاي شاخه بريده و آپارتماني، كاكتوس، درختان و درختچه‌هاي مثمر و غير مثمر، گل‌هاي فصلي، بذر و انواع گلدان‌هاي سفالي و پلاستيكي عرضه شده است.

مدير عامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان افزود: همچنين كالاهايي همچون گل‌هاي خشك، ظروف ميناكاري شده، چرم‌هاي طراحي و نقاشي شده، سفره‌هاي هفت سين و عسل و ديگر اقلام مربوط به مشاغل خانگي در اين جشنواره به نمايش گذاشته مي‌شود.

وي خاطرنشان كرد: از آنجايي كه طبيعتا اسفند ماه بيشترين فروش ساليانه صورت مي‌گيرد، اين سازمان به خاطر كنترل قيمت‌هاي سطح شهر و نيز رفاه مردم، اقدام به برگزاري اين جشنواره كرده است و در واقع با در نظر گرفتن تخفيفات ويژه به كالاهاي آن، منجر به كنترل قيمت‌ها در سطح شهر شده است.

كشاورز راد كنترل قيمت‌ها را از اهدف مهم برگزاري جشنواره عنوان كرد و افزود: از ديگر اهداف برگزاري اين جشنواره فرهنگ‌سازي و آشنايي مردم در زمينه كليه گل‌ها و گياهان و برخي از مشاغل سنتي و خانگي و همچنين توليد كنندگان ماهي هاي زينتي است.

از برنامه هاي ويژه اين جشنواره مي توان به ارائه انواع سبزه و ماهي به مناسبت عيد نوروز اشاره كرد كه با تنوع بالا ، كيفيت مناسب و قيمت تحت كنترل ارائه ميگردد.

لازم به ذكر است اين جشنواره در محل بازار مركزي گل و گياه اصفهان، واقع در خيابان جي، خيابان همدانيان از پنجم اسفند ماه تا پايان اين ماه داير بوده و همه روزه  از ساعت 8 تا الي 21  آماده بازديد علاقمندان مي باشد.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 151162 تعداد کاربران بر خط 104 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.