درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
اهدا گل در روز بعثت پيامبر خوبي ها
اهدا گل در روز بعثت پيامبر خوبي ها

اهدا گل در روز بعثت پيامبر خوبي ها

مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري گفت: 20 هزار شاخه گل ُرز به مناسبت مبعث پيامبر اسلام حضرت محمد مصطفي صلوات الله عليه در بازارهاي روز كوثر  به شهروندان گرامي هديه داده مي شود.

اصغركشاورز راد اظهار كرد: به همت بهره برداران بازار گل و گياه سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان و پيرو اقدامات قبلي در سالروز رسالت پيامبر مكرم اسلام 20  هزار شاخه گل ُرز در بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان به شهروندان عزيز اصفهاني اهدا مي گردد.

مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري هدف از هديه 20 هزار شاخه گل را جايگاه ويژه اين روز بزرگ و مقدس در ميان مسلمانان و همچنين فرهنگ سازي در جهت حركت به سمت استفاده بيشتر از گل و گياه عنوان كرد و گفت: با توجه به نقش گل در سلامت روحى و روانى افراد و تاكيد كارشناسان و روانشناسان به تاثير رواني گل بر زندگي انسانها كه موجب ايجاد بستر بسيار مناسبي جهت آرامش روح و روان بخصوص در زندگي آپارتمان نشيني امروزي مي گردد اين سازمان با همت توليد كنندگان تصمصم به عرضه گل رايگان در بازارهاي روز كوثر نموده است.

كشاورز راد اضافه كرد: اگر فرهنگ استفاده از گل و گياه در زندگي شهروندان نهادينه شود زندگي آنان رنگ و بوي آرامش خواهد گرفت.

وي افزود: طبق نظر متحصصان با تماشا كردن به گل و لذت بردن از طراوت، رنگ و عطر زيباى آن مى تواند حالت روحى نامتعادل خود را تغيير داده و به حالت طبيعى باز گرداند؛ در واقع گل عاملى جهت تعديل رفتار در طول شبانه روز است و هر بار نگاه كردن به گل، عاملى براى ايجاد يك اتصال عصبى مثبت در مغز ايجاد مي گردد.

مدير عامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان تاكيد كرد: اين حركت با همكاري و  هزينه كامل بهره برداران بازار بزرگ گل و گياه اصفهان و با هدف حمايت از مصرف كنندگان و همچنين توليد كنندگان داخلي گل و گياه صورت مي پذيرد و انشالله ادامه دار خواهد بود.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 151162 تعداد کاربران بر خط 33 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.