درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
تاج الدين نماينده مردم اصفهان: ميزان رضايت‌مندي فعالان بازار ميوه و تره بار از راه‌اندازي اين ميدان قابل توجه است
تاج الدين نماينده مردم اصفهان: ميزان رضايت‌مندي فعالان بازار ميوه و تره بار از راه‌اندازي اين ميدان قابل توجه است

ميزان رضايت‌مندي فعالان بازار ميوه و تره بار از راه‌اندازي اين ميدان قابل توجه است

نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي گفت: راه‌اندازي ميدان مركزي ميوه و تره بار توسط سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‎هاي كشاورزي شهرداري اصفهان اتفاق مباركي است و بايد طرح‌هاي توسعه در آن اجرايي شود.

به گزارش ايمنا، ناهيد تاج الدين در حاشيه بازديد از ميدان مركزي ميوه و تره بار شهرداري اصفهان اظهاركرد: خوشبختانه ميزان رضايت‌مندي فعالان بازار ميوه و تره بار از راه‌اندازي اين ميدان قابل توجه است. به غير از افرادي كه از شهر اصفهان براي بارگيري ميوه و سبزيجات به ميدان مركزي ميوه و تره بار شهرداري اصفهان مراجعه مي‌كنند، افرادي نيز از شهرهاي اطراف براي خريد به اين ميدان مراجعه دارند و اين اتفاق حكايت از خصلت‌هاي خوب و رعايت انصاف اصفهاني‌ها دارد.

نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي جايگاه ميدان مركزي ميوه و تره بار شهرداري اصفهان در اقتصاد شهري را بالا و قابل توجه خواند و تصريح كرد: در اين ميدان محصولات به صورت مستقيم از كشاورزان خريداري و بدون واسطه تحويل كسبه و حتي شهرونداني كه براي خريدهاي خرد مراجعه كرده‌اند، مي‌شود كه اين فرايند در كنترل و كاهش قيمت‌ها بسيار تاثيرگذار است.

وي ادامه داد: راه‌اندازي ميدان مركزي ميوه و تره بار توسط سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان اتفاق مباركي است و بايد طرح‌هاي توسعه در آن اجرايي شود.

تاج الدين با بيان اينكه در ميدان مركزي ميوه و تره بار شهرداري اصفهان خدمات در كنار هم جمع و به عموم ارايه مي‌شود، خاطرنشان كرد: در اين ميدان تمام نكات بهداشتي رعايت شده، البته برخي نواقص و مشكلات نيز وجود دارد كه ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان در صدد پيگيري و رفع آنها برآمده است.
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 151162 تعداد کاربران بر خط 104 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.