درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان در جايگاه اول سازمان هاي برتر شهرداري اصفهان
سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان در جايگاه اول سازمان هاي برتر شهرداري اصفهان
سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان در جايگاه اول سازمان هاي برتر شهرداري اصفهان
 
  سه شاخص نحوه ارتباط و پاسخگويي سازمان‏ها به مخاطبان و ذينفعان،  مسائل مالي و اقتصادي و نحوه بازتاب خدمات به مردم در سطح ملي از دلايل انتخاب سازمان برتر در شهرداري اصفهان بوده است.

مديريت شهري در حال حاضر بر اساس برنامه راهبردي تحت عنوان اصفهان 1400 به اداره شهر اصفهان مي پردازد. دستيابي به اهداف برنامه، نيازمند پايش اهداف و راهبردها به صورت مستمر است. لذا بر اساس اهداف برنامه كلان شهرداري اصفهان(اصفهان 1400) ارزيابي عملكرد سازمان‏هاي وابسته شهرداري از ابتداي امسال در دستور كار مديريت هماهنگي امور مناطق و سازمان‏هاي شهرداري اصفهان قرار گرفت. مدير هماهنگي و نظارت بر امور مناطق و سازمان‌هاي شهرداري اصفهان در اين باره گفت: يكي از شاخص‏هايي كه در اين مرحله مورد ارزيابي قرار گرفت شاخص شفافيت به معناي بررسي ميزان اجراي قانون«انتشار ودسترسي آزادمردم به اطلاعات» بود. شاخص ديگر، ميزان رضايتمندي شهروندان، برپايه شكايات رسيده به سيستم نظارتي شهرداري در نظر گرفته شد. شاخص درآمد نيز يكي ديگر از مواردي بود كه توسط اين مديريت ارزيابي شد. نصر آزاداني افزود: نحوه ارتباط سازمان ها با شهروندان و نحوه پاسخگويي وهمچنين دريافت نظرات مردم از طريق سامانه 137 يكي ديگر از شاخص‏هايي بود كه در اين مرحله مورد ارزيابي قرار گرفت. وي با اشاره به اينكه طبق برنامه راهبردي شهرداري ارتقاي جايگاه و تصوير ملي شهر اصفهان يكي از اهدافي است كه بايد توسط مجموعه مديريت شهري پيگيري شود تصريح كرد: اين موضوع نيز در ارزيابي عملكرد سازمان‌هاي وابسته شهرداري موثر بوده است. مدير هماهنگي و نظارت بر امور مناطق و سازمان هاي شهرداري اصفهان  ادامه داد: در مجموع در اين مرحله سه شاخص به نحوه ارتباط و پاسخگويي سازمان‏ها به مخاطبان و ذينفعان، يك شاخص به مسائل مالي و اقتصادي و يك شاخص هم به نحوه بازتاب خدمات به مردم در سطح ملي اختصاص يافت و بر اساس اين ارزيابي در مجموع سازمان هاي ميادين و ساماندهي مشاغل، آتش نشاني، قطارشهري، پارك ها و فضاي سبز و حمل و نقل بار به ترتيب در جايگاه اول تا پنجم قرار گرفتند. به گفته وي اين ارزيابي ها بر اساس شاخص هاي مذكور و همچنين ساير شاخص‏هايي كه بر اساس اهداف  برنامه تعيين خواهد شد، ادامه داشته و هر سه ماه سازمان‏هاي برتر معرفي مي شوند.
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 151162 تعداد کاربران بر خط 91 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.