درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
خريد كالاي ايراني دفاع و پاسداري از امنيت اقتصادي كشور است
/img/NoImage.jpg
 مجيري:

خريد كالاي ايراني دفاع و پاسداري از امنيت اقتصادي كشور است

بازار كوثر

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان گفت: خريد كالاي ايراني، دفاع و پاسداري از امنيت اقتصادي كشور است، اما در مقابل، توليد كنندگان نيز بايد محصولاتي با كيفيت و با قيمت مناسب به بازار عرضه كنند.

محمد مجيري در گفت و گو با خبرنگار ايمنا به دستاوردهاي برگزاري جشنواره كالاي ايراني در بازارهاي 14 گانه كوثر شهرداري اصفهان اشاره و اظهاركرد: از سال گذشته برگزاري جشنواره حمايت از كالاي ايراني در اين فروشگاه‌ها برگزار و با استقبال عموم شهروندان رو به رو شد.

وي با بيان اينكه جشنواره حمايت از كالاي ايراني شعال سال مقام معظم رهبري مبني بر حمايت از توليد داخل را محقق كرد و جامه عمل پوشاند، تصريح كرد: خرده فروشان و عمده فروشان بايد همواره كالاي ايراني را مورد حمايت قرار دهند، البته مردم نيز به اين باور رسيده‌اند كه خريد خود را از برندهاي داخلي انجام دهند به طوري كه در خريد كالاي ايراني از يكديگر سبقت مي‌گيرند.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان ادامه داد: اعتقاد داريم خريد كالاي ايراني دفاع و پاسداري از امنيت اقتصادي كشور است، اما در مقابل، توليدكنندگان نيز بايد محصولاتي با كيفيت و با قيمت مناسب به بازار عرضه كنند تا مشكلات مربوط به توليد و اشتغال رفع شود.

وي ارتباط دو سويه مردم و توليدكنندگان را مهمترين عامل حمايت از كالاهاي ايراني دانست و افزود: در حال حاضر بيش از 95 درصد كالاهاي موجود در بازارهاي كوثر ايراني است، زيرا دغدغه سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان اين است كه كالاي خارجي در بازارهاي تحت پوشش به حداقل برسد.

وي تاكيد كرد: مشتري مداري و فضاي رقابتي بازار از جمله مواردي است كه براي توسعه كيفي و كمي فروشگاه‌ها بايد مد نظر قرار داد، زيرا توجه اين موضوعات تاثير به‌سزايي در رونق كسب و كار دارد.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 28 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 148439 تعداد کاربران بر خط 125 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.