درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
ايجاد غرفه‌هاي ويژه عرضه لوازم التحرير در بازارهاي كوثر
/img/NoImage.jpg
 خاكي خبر داد:

ايجاد غرفه‌هاي ويژه عرضه لوازم التحرير در بازارهاي كوثر

كالاي ايراني

مدير بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان گفت: در حال حاضر غرفه‌هاي عرضه لوازم التحرير با محوريت تأكيد بر استفاده از كالاي ايراني در تمام بازارهاي كوثر شهرداري اصفهان داير شده و به صورت ويژه تا 15 مهر در خدمت شهروندان است.

سعيد خاكي در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهاركرد: اختلاف قيمت لوازم التحرير عرضه شده در بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان نسبت به قيمت‌هاي سطح بازار 20 درصد است.

وي با بيان اينكه تأمين كالاهاي باكيفيت و با قيمت مناسب از مهمترين اهداف بازارهاي روز كوثر به شمار مي رود، افزود: خوشبختانه فرهنگ حمايت از كالاهاي ايراني در بين مردم نهادينه شده و بهره برداران بازارهاي كوثر نيز محوريت خريد و تأمين مايحتاج مردم را كالاي ايراني قرار داده اند.

مدير بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان با اشاره به افتتاح چهاردهمين بازار روز كوثر در بلوار شفق، خاطرنشان كرد: پانزدهمين بازار كوثر نيز در مجموعه شهيد كشوري و كوثر شماره 16 در منطقه 15 شهرداري (خوراسگان) در حال ساخت است.

وي تاكيد كرد: تنوع كالا، كاهش قيمت، كاهش آلودگي هوا، حذف واسطه‌هاي غيرضروري، كمك در بهبود ترافيك شهري و كاهش سفرهاي درون شهري از مزاياي فروشگاههاي شهرداري اصفهان به شمار مي‌رود.

خاكي با بيان اينكه در حال حاضر بيش از 95 درصد كالاهاي موجود در بازارهاي كوثر ايراني است، گفت: در فاكتورهاي بازار كوثر گزارش خريد كالاي ايراني و خارجي به خريداران داده مي‌شود.  

تعداد بازدیدکنندگان امروز 14 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 148466 تعداد کاربران بر خط 132 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.