درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
توزيع تخم مرغ دولتي در بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان
توزيع تخم مرغ دولتي در بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان
فروشگاه هاي كوثر مكاني مناسب جهت توزيع اقلام تنظيم بازار
توزيع تخم مرغ دولتي در بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان
 
در حالي كه طي ماه‌هاي گذشته قيمت تخم‌مرغ در بازار رو به افزايش بوده و به بيش از شانه‌اي 22 هزار تومان رسيد، در بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان تخم‌مرغ طرح تنظيم بازار  به قيمت شانه‌اي 13 هزار و 800 تومان ارائه مي شود.
در اين ارتباط محمد مجيري مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان گفت: در راستاي ارائه خدمات به شهروندان گرامي در تمامي بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان  تخم مرغ بسته‌بندي به قيمت شانه‌اي13هزار و 800 تومان عرضه مي‌شود و به دست مصرف كنندگان مي‌رسد.
محمد مجيري گفت: به منظور ايجاد تعادل در بازار تخم مرغ با همكاري سازمان جهاد كشاورزي و ستاد تنظيم بازار استان و سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان تاكنون21 هزار كيلو تخم‌مرغ در 14 بازار روز كوثر شهرداري اصفهان توزيع شده است.
مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي با اشاره به استقبال شهروندان از بازارهاي روز كوثر گفت: با توجه به نظارت هاي مستمر از بازارهاي روز كوثر و ارائه خدمات مناسب به شهروندان كه موجب اطمينان و استقبال شهروندان گرديده است فروشگاههاي كوثر شهرداري اصفهان جهت توزيع اقلام  تنظيم بازار در نظر گرفته شده است.
  مجيري افزود: هيچ محدوديتي در عرضه تخم‌مرغ وجود ندارد و طبق هماهنگي هاي صورت گرفته  توزيع اين محصول به قيمت اعلام شده تحت نظارت بازرسان سازمان صنعت معدن وتجارت و با حضور آنان  ادامه خواهد داشت 
وي افزود: تمامي غرفه‌هاي عرضه تخم مرغ موظف هستند با نصب بنر توزيع تخم مرغ تنظيم بازار و اعلام قيمت آن در مقابل غرفه خود شهروندان گرامي  را مطلع كنند.
تعداد بازدیدکنندگان امروز 28 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 148439 تعداد کاربران بر خط 273 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.