درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
تمامي اقلام مورد نياز شب يلدا در بازارهاي روز فراهم است
تمامي اقلام مورد نياز شب يلدا در بازارهاي روز فراهم است

اجراي طرح ويژه فروش ميوه در بازارهاي روز كوثر

تمامي اقلام مورد نياز شب يلدا در بازارهاي روز فراهم است

مدير عامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان  گفت: همزمان با شب يلدا طولاني ترين شب سال و با كنترل هاي صورت گرفته در بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان ؛ قيمت ميوه در روزهاي اخير تثبيت شده و خريد از اين بازارها بدون هيچ مشكلي انجام مي شود.

محمد مجيري اعلام كرد: با توجه به اينكه يكي از اهداف تشكيل بازارهاي روز توسط سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان عرضه سبد كالاي خانوار با كيفيت مناسب و قيمتي پايين تر نسبت به سطح شهر مي باشد، شهروندان مي توانند سبد كالا، به خصوص ميوه ي مورد نياز خود را از بازار هاي روز سازمان با قيمتي مناسب  و كم تر نسبت به واحد هاي عرضه كننده در سطح شهر تهيه كنند.

وي عنوان كرد: به منظور افزايش رضايتمندي و رفاه حال شهروندان و با نظارت هاي صورت گرفته توسط سازمان به ويژه در شب يلدا كه ميوه در اين مناسبت از جايگاه به خصوصي در ميان مردم برخوردار است ، قيمت ميوه در روزهاي اخير تثبيت شده و شهروندان مي توانند بدون هيچ مشكلي از بازارهاي روز خريد نمايند.

مجيري افزود: در ارتباط با فروش ميوه در ميدان مركزي ميوه و تره بار نيز مشكلي وجود ندارد و نرخ ميوه توسط كميته نرخ گذاري مشخص شده است و بازرسان بر نرخ ميوه ها طبق مصوبات كميته نرخ گذاري كنترل دارند تا افزايش قيمت ميوه نداشته باشيم و شهروندان ميوه مورد نياز خود را بدون نگراني از ميدان مركزي و بازارهاي روز سازمان تهيه كنند.

وي با اشاره به نظارت اين سازمان بر بازارهاي روز تصريح كرد: بازرسان سازمان روزانه و بصورت مستمر بر نرخ ميوه ها و اجناس ارائه شده در بازارهاي روز نظارت داشته و ارائه خدمات، كيفيت و قيمت هارا بررسي و كنترل مي نمايند.

محمد مجيري اعلام كرد: از تاريخ  27 آذر ماه لغايت اول ديماه  طرح فروش  ويژه ميوه و صيفي در بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان اجرايي مي گردد. وي گفت: ميوه هاي پرتقال، موز، خيار نارنگي، و انار و همچنين برخي از صيفي جات شامل چغندر(لبو) شلغم و هويج به قيمت خريد از مبدا و همچنين هنداونه 10000 ريال زير قيمت خريد در بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان عرضه مي شود.

شايان ذكر است فعاليت بازارهاي روز كوثر شهرداري اصفهان بصورت يكسره از ساعت 8:30 صبح الي 9:30 شب مي باشند  و شهروندان مي توانند به راحتي نسبت به تامين نيازهاي خود اقدام نمايند.

 

 

تعداد بازدیدکنندگان امروز 28 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 148439 تعداد کاربران بر خط 253 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.