درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
احداث پانزدهمين بازار روز كوثر در شهرك شهيد كشوري
/img/NoImage.jpg
 
كوثر 15

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان گفت: "بازار روز كوثر 15" در منطقه شش شهرداري اصفهان در زميني به مساحت 5000 مترمربع در حال احداث است.

محمد مجيري اظهار كرد: در چند سال گذشته شهرداري اصفهان با ايجاد بازارهاي روز عرضه و فروش انواع توليدات كشاورزي و فرآورده‌هاي لبني، پروتئين و ساير نيازهاي ضروري مردم و با اعمال برخي تغييرات در شيوه ارائه بازارهاي روز به سبك فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي اقدام جديدي را در ارائه خدمات و افزايش رضايتمندي شهروندان آغاز كرده است؛ در اين راستا بازارهاي روز كوثر توسط سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان براي رفاه حال همشهريان احداث شده است.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان با بيان اينكه پانزدهمين بازار روز كوثر واقع در شهرك شهيد كشوري در دست احداث است، اظهار كرد: "بازار روز كوثر 15" با زيربناي8000 مترمربع است كه از اين ميزان 3000 مترمربع به فضاي فروشگاهي و 5000 مترمربع به پاركينگ اختصاص دارد.

مجيري ادامه داد: اين بازار شامل يك طبقه پاركينگ در زيرزمين و فضاي فروشگاهي و انبار در طبقه همكف است كه با برآورد هزينه 190 ميليارد ريال در حال احداث است و به زودي در اختيار شهروندان اصفهاني به خصوص اهالي منطقه شش و ساكنان شهرك شهيد كشوري قرار خواهد گرفت.

وي تاكيد كرد: اقلام عرضه شده در بازارهاي روز با بهترين كيفيت و قيمت مناسب عرضه ميشود و با توجه به اينكه اين بازارها كالاها را بدون واسطه از توليد كننده خريداري ميكند، كالاها با قيمت مناسب عرضه شده و تمام مايحتاج عمومي و سبد كالاهاي مورد نياز خانواده ها را حداقل با پنج تا 40 درصد تخفيف نسبت به قيمت درج شده در پشت جلد كالا عرضه مي‌كند.

‌مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان خاطرنشان كرد: در راستاي كنترل كيفيت و قيمت كالاهاي عرضه شده در بازارهاي روز شهر اصفهان، عملكرد اين بازارها از سوي سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي به صورت مداوم توسط ناظران و همچنين بازرسان نامحسوس مورد ارزيابي قرار مي‌گيرد.

مجيري گفت: اين سازمان نظارت ويژه‌اي بر چگونگي نگهداري مواد غذايي، مواد پروتئيني خام دامي نظير گوشت، مرغ و ماهي و چگونگي رعايت موازين بهداشت محيط فردي و همچنين كيفيت كالاها دارد و از بروز هرگونه تخلف و تقلب در عرضه مواد خام دامي در سطح بازارهاي تحت نظارت خود جلوگيري مي‌كند.

وي تاكيد كرد: با توجه به اينكه يكي از مشكلات برخي از بازارهاي روز نداشتن پاركينگ است، از اين رو احداث پاركينگ براي اين بازارها در نظر گرفته شده و بازار روز كوثر 15  مجهز به پاركينگ در طبقه زيرين بازار با ظرفيت 200 خودرو است.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان تصريح كرد: احداث بازارهاي روز در مناطق مختلف شهري حجم سفرهاي درون شهري را كاهش ميدهد و در مصرف سوخت و حاملهاي انرژي صرفه‌جويي ميشود.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 28 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 148439 تعداد کاربران بر خط 22 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.