درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
بازارهاي روز كوثر تا پايان سال پوست‌اندازي مي‌كند
/img/NoImage.jpg
               

بازارهاي روز كوثر تا پايان سال پوست‌اندازي مي‌كند

آيين اختتاميه جشنواره كالاي ايراني و افتتاحيه بازار روز كوثر 14

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان گفت: ساماندهي و پوست اندازي بازارهاي شهرداري از جمله 14 بازار كوثر، بازار گياهان دارويي و بازار گل و گياه به لحاظ افزايش كيفيت خدمات و بهبود محل عرضه محصولات تا پيش از نوروز 98 انجام مي‌شود.

محمد مجيري با بيان اينكه شهرداري اصفهان براي تامين سلامت شهروندان به دنبال ساماندهي كالاهاي عرضه شده در بازارهاي وابسته به اين نهاد است، اظهار كرد: يكي از بازارهايي كه در راستاي ساماندهي آن قدم برداشته ايم، بازار گياهان دارويي است؛ برخي واحدهاي صنفي مستقر در اين بازار كه محصولات سالم و ارگانيك عرضه مي‌كنند نياز به نظارت‌هاي بيشتر بر اساس قوانين صنفي و استانداردهاي همه جانبه دارند.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان با بيان اينكه محصولات ارگانيك بايد داراي برچسب باشد تا قابليت عرضه در بازار گياهان دارويي را داشته باشد، افزود: به دنبال تداوم تعالي برند بازار گياهان دارويي اصفهان هستيم، مردم به اعتبار نظارت شهرداري از كالاهايي كه در بازارهاي شهرداري عرضه مي‌شود، خريداري مي‌كنند و از همين رو دغدغه ما براي كيفي سازي محصولات بسيار جدي است.  

مجيري ادامه داد: سازمان ساماندهي مشاغل و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري، ارتقاء كيفيت محصولات در 14 بازار كوثر، بازار گياهان دارويي و بازار گل و گياه شهر اصفهان را به صورت جدي در دستور كار خود قرار داده است.

وي با بيان اينكه تشديد نظارت بر بازارها باعث اطمينان خاطر شهروندان از كيفيت محصولات خواهد شد، گفت: با كمك دانشگاه علوم پزشكي و سازمان غذا و دارو استاندارد محصولات اين مراكز را ايده آل خواهيم كرد.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان ادامه داد: بازار بزرگ گل و گياه، ماهيان و پرندگان زينتي اصفهان سال آينده در ابتداي بلوار رضوان راه اندازي مي‌شود تا واحدهاي صنفي مرتبط در سطح شهر اصفهان در مجموعه‌اي منسجم در اين مكان مستقر شوند.    

وي با بيان اينكه ساماندهي پرنده فروشي‌هاي سطح شهر اصفهان از مطالبات مردم بوده است، اظهار كرد: يكي از ظرفيت‌هاي قانوني در اين راستا بند 20 ماده 55 قانون شهرداري‌ها است كه بر اساس آن واحدهاي صنفي كه حضور آنها در شهر موجب تهديد سلامت شهروندان و ايجاد مزاحمت براي آنها مي‌شود را مكلف به استقرار منسجم در بازارها مي‌كند، اما سياست ما تشويق صاحبان اصناف براي تحقق اين امر است.  

وي ادامه داد: در حال حاضر 130 واحد صنفي پرنده فروشي در شهر اصفهان فعاليت دارد كه 30 واحد ذبحي و مابقي زينتي است و واحدهاي زينتي مي توانند در بازار بزرگ رضوان مستقر شوند.   

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان افزود: واحدهاي صنفي بازار بزرگ رضوان كه وسعت آن 14.5 هكتار است، به صورت استيجاري و از طريق مزايده به مدت 10 ماه در اختيار متقاضيان قرار مي‌گيرد كه تا 30 ماه قابل تمديد است.

وي از پوست اندازي بازارهاي شهرداري مانند كوثر، گياهان دارويي و گل و گياه تا پيش از نوروز 98 خبر داد و گفت: اين تغييرات هم در ظاهر بازارها مانند تنظيم سيستم گرمايش و سرمايش، نور و زيبايي اعمال خواهد شد و هم ارائه خدمت به مردم را متحول خواهد كرد.

مجيري تصريح كرد: بازارهاي شهرداري از سوي ستاد تنظيم بازار استان به عنوان بازارهاي مورد نياز مردم تعيين شده و بر همين اساس بنا داريم بسته‌هاي كالايي بيشتري را در اين بازارها عرضه كنيم.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 31 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 148442 تعداد کاربران بر خط 164 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.